نایب رئیس انجمن تنیس روی میز جانبازان و معلولین:

در این دوره رقابت های لیگ برتر شاهد جوانگرایی هیئت ها بودیم

زهرا میربابایی گفت: در این دوره از مسابقات لیگ برتر تنیس روی میز بانوان شاهد جوانگرایی هیئت ها بودیم.

زهرا میربابایی مسئول برگزاری مسابقات لیگ برتر تنیس روی میز بانوان در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون جانبازان و معلولین بیان کرد: خوشبختانه در این دوره از رقابت های لیگ برتر شاهد حضور جوانان در تیم های مختلف بودیم که این نشان از جوانگرایی هیئت های استان ها دارد.

وی ادامه داد: هیئت های استان ها استقبال خیلی خوبی از مسابقات کردند و ۱۱۳ بازیکن در لیگ برتر حضور داشتند که این تعداد با رقابت های قهرمانی کشور برابری می کند و نشان از انگیزه و توجه بانوان تنیسور ما دارد.

نایب رئیس انجمن تنیس روی میز حضور زهرا نمازی بازیکن ۹ ساله خراسان رضوی را پدیده این دوره از مسابقات دانست و گفت: حضور بازیکنانی در این سن باعث افزایش انگیزه و روحیه برای تمام ورزشکاران است و امیدوارم که در آینده نزدیک شاهد افزایش بازیکنانی در این رده سنی باشیم.

مسئول برگزاری مسابقات لیگ برتر عنوان کرد: خوشبختانه تجهیزات برگزاری رقابت ها هم سطح با مسابقات برون مرزی بود و سعی کردیم که لیگ برتر را با بهترین امکانات برگزار کنیم. کیفیت رقابت ها بسیار بالا بود و بازیکنان ما با نحوه رقابت های برون مرزی هم آشنا شدند.

نایب رئیس انجمن تنیس روی میز درباره داوری گفت: با توجه به اینکه در این مدت سعی کردم با برگزاری کلاس های آموزشی در استان های مختلف آخرین قوانین را به داوران تدریس کنم در این دوره شاهد داوری های موفق بودیم و عملکرد داوران را بسیار خوب ارزیابی می کنم.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *