میرعظیمی:

در تورنمنت ژاپن به اهدافمان رسیدیم/ نمایش بهترین عملکرد ملی پوشان بزرگسال ایران مقابل استرالیا برای نخستین بار

سرمربی تیم ملی بسکتبال با ویلچر کشورمان به ارزیابی عملکرد ملی پوشان کشورمان در تورنمنت چهارجانبه میتسوبیشی پرداخت.

مازیار میرعظیمی سرمربی تیم ملی بسکتبال با ویلچر کشورمان در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین درباره تورنمنت چهارجانبه میتسوبیشی بیان کرد: تیم های ملی الف قدرتمند آسیا و اقیانوسیه در این تورنمنت حضور داشتند و سطح فنی مسابقات بالا بود. امکاناتی هم که میزبان برای این تورنمنت در نظر گرفته بود در حد قهرمانی آسیا بود و تماشاگران زیادی برای هر مسابقه در سالن حضور داشتند.

در تورنمنت ژاپن به اهداف مان رسیدیم

وی ادامه داد: خوشبختانه در این تورنمنت به اهدافی که داشتیم رسیدیم و بعد از چند سال توانستیم ۲ بار تیم استرالیا را شکست بدهیم و طلسم پیروز نشدن برابر این تیم قدرتمند در این رویداد شکسته شد و امیدوارم که روند موفقیت ها و پیروزی تیم ملی ادامه داشته باشد.

تمام بازیکنان تیم در فینال گل زدند

سرمربی تیم ملی افزود: تیم استرالیا حریف سر سختی بود اما توانستیم با ارائه بازی خوب با اختلاف زیاد این تیم را شکست دهیم و تمام بازیکنان ما در مقابل این تیم در فینال موفق به گلزنی شدند. ملی پوشان بزرگسال ما برای نخستین بار، مقابل استرالیا، در این تورنمنت عملکرد خوبی را از خود به نمایش گذاشتند.

۲ نماینده ایران در جمع برترین های تورنمنت

میرعظیمی عنوان کرد: خوشبختانه با عملکرد خوب بازیکنان ما، از ۵ بازیکن برتر این تورنمنت، تیم ملی ایران دو نماینده داشت. مرتضی ابراهیمی به عنوان ارزشمندترین بازیکن و عبدالجلیل قرنجیک به عنوان بهترین بسکتبالیست کلاس یک، یک و نیم معرفی شدند.

وی درباره برنامه های آینده تیم ملی اظهار داشت: پس از بازگشت به ایران به طور حتم جلساتی برای تعیین برنامه های اردوهای آینده تیم ملی برگزار می کنیم تا آمادگی بازیکنان حفظ شود و بتوانیم تمرینات تیم ملی را ادامه دهیم.

بازگشت لژیونرها به تیم های باشگاهی

میرعظیمی تصریح کرد: البته بازیکنان لژیونر ما به تیم های باشگاهی خود بر می گردند. من با آنها صحبت کردم و به طور حتم در اردوهای نزدیک به زمان مسابقات آسیا و اقیانوسیه به تیم ملحق خواهند شد.

بازیکنان جوان لیگ را به اردو دعوت خواهیم کرد

سرمربی تیم ملی در پایان گفت: در نظر داریم یک یا دو اردو آینده ترکیب تیم ملی را کمی تغییر دهیم و از بازیکنان جوان حاضر در لیگ هم استفاده کنیم تا علاوه بر پشتوانه سازی، فضا را برای حضور دیگر بازیکنان مهیا کنیم.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *