ملی پوش وزنه برداری جانبازان و معلولین:

در جام جهانی تایلند با تغییر رکورد جهان از سد حریفانم عبور کردم

رستمی گفت: خوشبختانه از سد حریفانم با شکستن رکورد جهان عبور کردم و به هدفم در جام جهانی تایلند رسیدم.

روح اله رستمی ملی پوش وزنه برداری جانبازان و معلولین در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین بیان کرد: پیش از رقابت های تایلند قرار بود در مسابقات گرجستان شرکت کنیم اما با لغو این رقابت‌ها، در جام جهانی تایلند حاضر شدیم و با توجه به تمرینات خوبی که داشتم و با لطف خدا توانستم با رکوردشکنی برای کشورم افتخارآفرینی کنم.

وی ادامه داد: برای خودم هنوز این رکوردشکنی هیجان انگیز است و خدا را شاکرم که هدفم را در جام جهانی تایلند اجرایی کردم. در تمریناتم رکورد را زده بودم و در این مسابقات نیز موفق به تغییر رکورد جهان شدم. در زمانی که منتظر رای داوران بودم هیجان زیادی داشتم و وقتی رای داده شد خیلی خوشحال شدم.

رستمی تصریح کرد: پس از این اتفاق شاهد واکنش و خوشحالی های زیادی از سوی خانواده و ملت شریف ایران بودم. ان شاالله که بتوانم در پارالمپیک هم این خوشحالی را به مردم کشورم هدیه دهم.

دارنده مدال طلای جهان افزود: حریف اصلی من، ورزشکاری از کشور چین است که در رقابت‌های قزاقستان توانستم او را شکست دهم و اگر در این مسابقات هم حضور داشت باز هم او را پشت سر می گذاشتم . البته در جام جهانی تایلند حریف اصلی ام نماینده ای از کشور عراق بود که خوشبختانه از سد او و دیگر حریفانم با تغییر رکورد جهان عبور کردم.

رستمی اظهار داشت: از اهداف ورزشی ام تغییر مجدد رکورد این دسته وزنی در پارالمپیک توکیو است و امیدوارم در درجه اول مدال طلای پارالمپیک را بدست آورم و در کنار آن رکورد جهان را نیز ارتقا بخشم.

وی عنوان کرد: داوران در این دوره سختگیرانه قضاوت کردند به طوری که در هر بار از مهار وزنه‌ها یکی از داوران رای قرمز می‌داد. مسابقات با حساسیت بالایی قضاوت شد.

دارنده رکورد جهان در دسته ۸۰ کیلوگرم در پایان گفت: از مسئولان کمیته ملی پارالمپیک و فدراسیون، مربیان تیم ملی تشکر و قدردانی می کنم و امیدوارم بتوانم در توکیو نتیجه مطلوب را کسب کنم.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *