حامد صلحی‌پور:

در خانه تمرین می‌کنم/ تمام سین‌های سفره نوروز زیبا هستند/ جای رحمان روی سکوی مسابقات خالی می‌ماند

ملی‌پوش وزنه‌برداری جانبازان و معلولین از سالی که گذشت و خاطرات خود با سیامند رحمان گفت.

سیدحامد صلحی‌پور ملی‌پوش پارا وزنه‌برداری کشورمان در گفتگو با وب‌سایت فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین بیان کرد: در سالی ۱۳۹۸ مدال طلای رقابت‌های قهرمانی جهان قزاقستان را کسب کردم که برای من بسیار ارزشمند بود. در این سال اتفاقات خوب و بد زیادی را پشت سر گذاشتم.

جای سیامند روی سکوی مسابقات خالی خواهد ماند

وی ادامه: در سالی که گذشت یکی از بهترین دوستانم را از دست دادم و هیچ کسی نمی تواند جای سیامند رحمان را پر کند.
صلحی پور افزود: برای من صحبت درباره سیامند سخت است چرا که ما با هم، زمانی طولانی را زندگی کردیم و در رقابت‌های مختلفی حضور داشتیم و به طور حتم جای او روی سکو تمام رویدادهای آینده خالی خواهد بود.

دارنده مدال طلای مسابقات قهرمانی جهان نورسلطان عنوان کرد: من و سیامند رحمان تنها هم تیمی نبودیم، بلکه بسیار دوست بودیم. تا پیش از اینکه او به صورت غیر متمرکز تمرین کند، زمان‌های زیادی را در اردو کنار هم گذراندیم.

دوباره دیدن و خاطره‌سازی‌های سیامند به حسرت تبدیل شد

وی تصریح کرد: حسرت تکرار خاطرات آن روزها، دوباره دیدن خنده و شادی‌های سیامند و کسب مدال‌های طلایش در رقابت‌ها برای همیشه به دلم می‌ماند و امیدوارم روح این قهرمان بزرگ کشورم در آرامش و شادی باشد.

در خانه تمریناتم را ادامه می‌دهم

صلحی‌پور درباره نحوه تمرینات خود در این شرایط عنوان کرد: در حال حاضر شیوع بیماری کرونا، مردم و کشور را درگیر خود کرده است و با توجه به دستورات ستاد مبارزه با این بیماری، تصمیم گرفتم که تمریناتم را در خانه ادامه دهم تا ضمن حفظ آمادگی به کاهش شیوع کرونا کمک کنم.

وی تصریح کرد: از آقای صیفوری رئیس تربیت بدنی شهریار سپاس‌گزارم که وسایل و میز تمرین را به من داد تا در خانه و شرایط ایمن، به دور از آلودگی بتوانم تمرین کنم.

تمام سین‌های سفره‌ی جشن نوروز زیبا هستند

وی درباره سفره هفت سین و‌ نوروز اظهار کرد: سفره‌ی نوروزی هفت سین بسیار زیبا است و هر کدام از این سین‌ها ویژگی و قشنگی خود را دارد. متاسفانه شیوع بیماری کرونا باعث شد تا در این عید، در خانه بمانیم و مانند سال‌های گذشته به دید و بازدید نرویم.

ملی‌پوش پارا وزنه‌برداری در پایان گفت: سال جدید را به مردم کشورم تبریک عرض می‌کنم و امیدوارم از چالش کرونا به زودی عبور کنیم و سال ۹۹، سالی همراه با سلامتی برای ملت شریف ایران باشد.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *