صمیمی:

در سال ۹۷ ورزشکاران جانباز و معلول افتخارات بسیاری را رقم زدند

رییس فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین گفت: ورزشکاران و قهرمانان جانباز و معلول در سال ۹۷ افتخارات مختلفی را رقم زدند و بارها پرچم ایران را به اهتزاز در آوردند.
دکتر حمید علی‌صمیمی ریاست فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین در گفتگو با روابط عمومی بیان کرد: در ابتدا آغاز سال ۱۳۹۸ را به مردم کشورم و جامعه ورزش به خصوص ورزشکاران جانبازان و معلولین تبریک و تهنیت عرض می کنم و امیدوارم که سال خوبی پیش رو مردم ایران باشد. شروع سال جدید با ولادت امیر المومنین حضرت علی (ع) همراه شده است و به همین دلیل روز مرد و پدر را به تمام بزرگ مردان کشور نیز تبریک عرض می کنم.
دکتر صمیمی درباره عملکرد ورزش جانبازان و معلولین در سال ۹۷ گفت: فدراسیون جانبازان و معلولین سالی پر از رویدادهای مهم را همراه با موفقیت پشت سر گذاشت. سالی که ورزشکاران و قهرمانان ما توانستند افتخارات زیادی را برای کشور مان کسب کنند و پرچم ایران را بارها در میادین مختلف و جای جای جهان به اهتزاز در آوردند.
رییس فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین در ادامه تاکید کرد: در سال ۹۷ شاهد موفقیت های بزرگی از سوی تیم های ملی در مسابقات مختلف بودیم. یکی از مهمترین دستاوردهای سال گذشته جایگاه سومی کاروان ورزشی ایران در بازی های پاراآسیایی جاکارتا بود که خوشبختانه با تلاش ورزشکاران نسبت به ادوار گذشته رده ایران یک پله صعود داشت. یکی دیگر از افتخارات سال ۹۷ کسب عنوان قهرمانی جهان و سهمیه پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو توسز مردان والیبال نشسته بود. همچنین ملی پوشان تیراندازی در رقابت های کره جنوبی و امارات ۴ سهمیه پارالمپیک توکیو را از آن خود کردند.
وی تصریح کرد: تیم ملی فوتبال هفت نفره در رقابت های آسیا و اقیانوسیه عنوان قهرمانی را از آن خود کرد. تیم بسکتبال با ویلچر مردان در مسابقات جهانی آلمان توانست در رده چهارم دنیا قرار گیرد و بانوان بسکتبال با ویلچر نیز در رقابت های تایلند نایب قهرمان شدند.
رییس فدراسیون جانبازان و معلولین در پایان عنوان کرد: در سالی که گذشت ورزشکاران و قهرمانان ما به خوبی فعل خواستن را صرف کردند و با تلاش و همت خود باعث سربلندی و سرافرازی ایران در مسابقات مختلف جهانی و آسیایی شدند.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *