سرمربی تیم ملی وزنه برداری جانبازان و معلولین:

در پارالمپیک توکیو به دنبال کسب بهترین نتایج هستیم / ملی پوشان در جام جهانی تایلند عملکرد خوبی داشتند

رواسی گفت: تیم ملی نسبت به پارالمپیک ریو در شرایط بهتری قرار دارد و اگر با این روند حرکت کنیم در توکیو بهترین نتایج را ثبت خواهیم کرد.

علی اصغر رواسی سرمربی تیم ملی وزنه برداری جانبازان و معلولین در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون بیان کرد:ملی پوشان در جام جهانی تایلند عملکرد خوبی داشتند. رستمی رکورد جهان را تغییر داد و سامان رضی نیز به رکورد دنیا حمله کرد و در آخرین لحظات موفق به این امر نشد. تیم در مجموع عملکرد خیلی خوبی داشت و اگر با همین روند رو به رشد حرکت کنیم شرایط ایده آلی را در توکیو خواهیم داشت.

وی ادامه داد: تمرینات قدرتی را در اردو برگزار می کنیم و زمانی که به رقابت های پارالمپیک نزدیک شویم تمرینات را به صورت شرایط مسابقات تغییر می دهیم تا رکورد ملی پوشان روند صعودی داشته باشد و در توکیو بهترین نتایج را ثبت کنند.

رواسی افزود: ورزش قابل پیش بینی نیست اما تیم نسبت به دوره گذشته پارالمپیک در شرایط بهتری قرار دارد. سطح مسابقات نیز برای کسب نتیجه بسیار مهم است و ما تلاش می کنیم در توکیو خوشرنگترین مدال ها و مقام را برای تیم ملی بدست آوریم.

سرمربی تیم ملی عنوان کرد: عملکرد ملی پوشان در تمرین به ما نشان می دهد که ما می توانیم انتظار رکوردشکنی را داشته باشیم و رستمی این موضوع را ثابت کرد و خوشبختانه در تایلند هم موفق بود. برای پارالمپیک هم برنامه رکوردشکنی برای ملی پوشان داریم که امیدوارم در روز مسابقه بتوانیم به این مهم دست پیدا کنیم.

رواسی اظهار داشت: داوری در مسابقات همیشه سختگیرانه است و قضاوت ها به گونه ای است که کار را برای وزنه بردار مشکل می کند اما ما تلاش می کنیم تا با تمرینات مناسب ملی پوشان در زمان مهار وزنه خطایی نداشته باشند.

رواسی تصریح کرد: حضور در تایلند و همچنین رقابت های قهرمانی کشور سال گذشته موقعیتی شد تا ملی پوشان ما پیش از پارالمپیک، در شرایط مسابقات قرار بگیرند تا در توکیو با آرامش بیشتری روی سکوی رقابت ها به مهار وزنه بپردازند. همچنین جام جهانی تایلند فرصتی بود تا بعد از این مدت دوری از رقابت ها عملکرد حریفان را ارزیابی کنیم البته ما از حریفان تیم ملی شناخت داریم.

سرمربی تیم ملی در پایان گفت: با توجه به اینکه در این پارالمپیک مرحوم سیامند رحمان حضور ندارد اما در دسته فوق سنگین پورمیرزایی می تواند مدال طلای این دسته را بدست آورد او از بهترین ورزشکاران این رشته است که همیشه توانسته در مسابقات مختلف مدال آوری کند به طور حتم در توکیو نیز طلای پارالمپیک را بدست می آورد.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *