فدراسیون برگزار می‌کند؛

دوره مربیگری تطبیقی والیبال نشسته/ ۱۹ تیرماه آخرین فرصت برای اعلام متقاضیان

فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین دوره مربیگری تطبیقی والیبال نشسته مختص مربیان بین‌المللی فدراسیون جهانی والیبال را برگزار می‌کند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین، این فدراسیون در نظر دارد دوره مربیگری تطبیقی مختص مربیان بین‌المللی فدراسیون جهانی والیبال که سابقه حداقل ۳ سال همکاری با هیئت ورزش های جانبازان و معلولین استان خود را دارند، برگزار نماید. بر همین اساس متقاضیان تا ۱۹ تیرماه ماه فرصت دارند تا اقدامات لازم برای ثبت نام در این دوره را انجام دهند. مدارک درخواستی باید به همراه نامه اعلام آمادگی ارسال شود.

شرایط ثبت نام در این دوره به شرح زیر است:

 متقاضیان جهت پذیرش و شرکت در دوره می بایست معرفی نامه هیئت استانی خود را درخصوص همکاری با هیئت ورزش های جانبازان و معلولین در ۳ سال گذشته و نیز تصویر کارت،گواهی مربیگری بین‌المللی والیبال از فدراسیون جهانی والیبال (FIVB)ارائه دهند. همچنین در صورت تمایل به استفاده از خوابگاه، باید پاسخ تست PCR خود را که ۴۸ ساعت از زمان آن گذشته است، ارائه کنند.

گفتنی است به شرکت‌کنندگان در دوره پس از قبولی در آزمون‌های تئوری و عملی دوره، کارت مربیگری درجه ۱ والیبال‌نشسته اعطاء خواهد شد.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *