دکتر سلطانی فر: تیم ملی والیبال نشسته از امیدهای کسب مدال در المپیک ۲۰ ۲۰ است

وزیر ورزش و جوانان از تیم ملی والیبال نشسته کشورمان به عنوان یکی از امیدهای اصلی کاروان ایران در پارالمپیک توکیو نام برد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین، دکتر مسعود سلطانی فر در بازدید از اردوی تمرینی تیم والیبال نشسته و در جمع ملی پوشان بیان کرد: بسیار خوشحالم که در اردوی تیمی با این کارنامه درخشان حضور دارم که بی شک یکی از امیدهای اصلی کاروان ایران در پارالمپیک توکیو خواهد بود.

وی با بیان اینکه والیبال نشسته به عنوان شانس اول کاروان ایران است، افزود: در جلسات ستاد عالی بازی های المپیک و پارالمپیک که از سه سال پیش برنامه ریزی آن را آغاز کردیم، همواره گزارش‌هایی که از رئیس کمیته ملی پارالمپیک و فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین و مسئولان تیم دریافت کردیم، بیان کننده این است که این تیم می تواند درتوکیو افتخارآفرین باشد.

دکتر سلطانی فر اظهار داشت: هم برای کاروان المپیک و هم برای کاروان پارالمپیک بهترین تدارکات و پشیبانی ها انجام شده تا بتوانند با آرامش و بدون دغدغه و در شرایط خوب افتخارآفرینی کنند و موجب برافراشته شدن پرچم کشورمان در توکیو شوند.

وزیر ورزش و جوانان عنوان کرد: یقین داشته باشید که هیچ کم و کاستی نخواهد بود .همه دوستان ما در وزارت، کمیته های ملی المپیک و پارالمپیک و فدراسیون ها بهترین شرایط را برای حضور موفق در این رقابت ها فراهم می کنند.

وی در خصوص در خواست‌های اعضای تیم ملی والیبال نشسته مبنی بر افزایش پاداش رشته های تیمی اظهار داشت: ما مصوبه و دستورالعمل قانونی برای پرداخت پاداش ها داریم که موظفیم به آن عمل کنیم اما در مورد افزایش مقرری صندوق قهرمانان و بازنشستگان می توانم این قول را بدهم که حتما شرایط بهتر شود.

 

وزیر ورزش و جوانان در پایان با آرزوی موفقیت برای این تیم عنوان کرد: امیدواریم همین روند پیروزی‌ها که از چند سال گذشته و از مسیر بازی های کشورهای اسلامی در باکو و پس از آن بازی های داخل سالن ترکمنستان، بازی های آسیایی و پارآسیایی و المپیک جوانان برنامه ریزی آن را آغاز کردیم ادامه یابد .

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *