ملی پوش وزنه برداری جانبازان و معلولین؛

رستمی: خوشبختانه بهبود پیدا کردم/ رئیس کمیته ملی پارالمپیک و فدراسیون پیگیر درمانم بودند

ملی پوش پارا وزنه برداری گفت: خوشبختانه در سلامت کامل به سر می برم و خطر رفع شده است.

روح اله رستمی، ملی پوش پارا وزنه برداری، در گفتگو با وب سایت فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین بیان کرد: به هیچ عنوان فکر نمی کردم به بیماری کرونا مبتلا شوم اما پس از اینکه پدرم بیمار شد، متاسفانه این ویروس به من سرایت کرد و مریض شدم.

وی ادامه داد: در طول این مدت پدرم در بیمارستان بستری بود و من نیز پس از چند روز، روند درمانی و قرنطینه ام را در خانه ادامه دادم. در این مدت پرهیز غذایی داشتم و داروها را زیر نظر پزشکان مصرف کردم.

ملی پوش پارا وزنه برداری افزود: خوشبختانه در حال حاضر وضعیت جسمانی من و پدرم خوب است و در سلامتی به سر می بریم و خطر رفع شده است.

رستمی عنوان کرد: از نظر انجام تمرینات ورزشی با مشکلی مواجه نیستم و با توجه به وسایلی که در منزل دارم، تمریناتم را ادامه می دهم تا آمادگی جسمانی ام را حفظ کنم.

 

 

 

وی اظهار داشت: از تمام مردم کشورم می خواهم این بیماری را جدی بگیرند و با ماندن در خانه و رعایت دستورات ستاد مبارزه با ویروس کرونا، ضمن حفظ سلامتی شان، به کاهش انتقال این ویروس کمک کنند.

ملی پوش پارا وزنه برداری در پایان گفت: از خسروی وفا رئیس کمیته ملی پارالمپیک، اسبقیان رئیس فدراسیون، آقای حسینی رئیس سابق انجمن پارا وزنه برداری، دکتر چابکی و جمالی از فدراسیون پزشکی- ورزشی برای تمام پیگیری و رسیدگی هایی که در این مدت برای انجام روند درمانی ام داشتند، ویژه تشکر می کنم.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *