سرپرست انجمن پارا وزنه برداری؛

رضازاده: رواسی تجربیات موفقی با تیم ملی دارد/ برای پارالمپیک بعدی به سمت جوان‌گرایی حرکت کنیم

رضازاده سرپرست انجمن وزنه برداری جانبازان و معلولین درباره برنامه های تیم ملی مردان توضیحاتی را ارائه داد.

حسین رضا زاده سرپرست انجمن پارا وزنه‌برداری کشورمان در گفتگو با وب‌سایت فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین بیان کرد: در جلسه‌ای که با حضور رئیس و سرپرست معاون ورزش قهرمانی فدراسیون برگزار شد، دکتر رواسی را به دلیل تجربیات موفقی که با تیم ملی در مسابقات مختلف جهانی و پارالمپیک داشت، به عنوان سرمربی تیم ملی و میرشفیعی را به عنوان دبیر انجمن معرفی کردیم.

وی ادامه داد: پاراوزنه برداری رشته عنوان‌داری است که امیدوارم با حمایت مسئولان کمیته ملی پارالمپیک و فدراسیون شاهد درخشیدنش در پارالمپیک توکیو و دیگر مسابقات باشیم.

سرپرست انجمن افزود: کمیته ملی پارالمپیک زمان شروع اردوها را از ابتدا نیمه دوم اعلام کرده است و ما هم منتظر هستیم تا با دریافت برنامه های رواسی و نیز مطابق با دستورات ستاد پیشگیری کرونا، زمان و مکان اردوهای تیم ملی را مشخص نماییم.

رضازاده عنوان کرد: یکی از بحث‌های مهم ما شرایط سنی تیم ملی است و باید برای پارالمپیک بعدی به سمت جوان‌گرایی حرکت کنیم و برای تداوم جایگاه و کسب موفقیت های بیشتر روی جوانان سرمایه گذاری نماییم تا تیم ملی از پشتوانه خوبی برخوردار باشد.

سرپرست انجمن در پایان درباره کادر فنی گفت: رواسی گزینه‌های خود را برای انتخاب مربیان تیم ملی به ما معرفی خواهد کرد و پس از بررسی در انجمن، کادر فنی نهایی را اعلام می کنیم.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *