اولین دوره لیگ جهانی والیبال نشسته – تبریز؛

رضایی: از عملکرد بازیکنان جوان در لیگ جهانی رضایت دارم

هادی رضایی، سرمربی تیم ملی والیبال نشسته کشورمان در پایان دیدار با تیم آمریکا در آخرین روز از رقابت های مرحله گروهی، گفتگویی با روابط عمومی فدراسیون انجام داد.

 

وی در این خصوص گفت: بازیکنان جوان کم کم جایگاه خود را در تیم پیدا می کنند و از عملکرد آنها در لیگ جهانی رضایت دارم.

هادی رضایی پس از پیروزی شاگردانش برابر آمریکا در آخرین روز دور مقدماتی لیگ جهانی والیبال نشسته در تبریز افزود: از همه بازیکنان تیم در بازی با آمریکا استفاده کردیم تا تجربه بازیکنان جوان افزایش یابد.

وی با بیان اینکه کم کم به بازیکنان جوان تیم امیدوار شده ام، خاطر نشان کرد: از عملکرد آنان راضی هستم و باید در اینگونه میدان ها کمی تجربه خود را افزایش دهند.

سرمربی تیم ملی والیبال نشسته در پاسخ به این سئوال که آیا امروز با خیال راحتری مقابل آمریکا بازی کردید، افزود: حتی مقابل ضعیف ترین تیم ها نیز نمی توانید با خیال راحت بازی کنید زیرا موفقیت به عوامل مختلفی بستگی دارد.

وی تاکید کرد: خوشبختانه تیم ایران بازیکن محور نیست و ۱۲ بازیکن آماده برای بازی ها دارد و اگر یک بازیکن به دلیل مصدومیت و یا مسایل روحی روانی با مشکل روبرو شود، دیگر بازیکنان جایگزین خواهند شد.

تیم ملی والیبال نشسته ایران با کسب پنج پیروزی متوالی در دور مقدماتی لیگ جهانی به دیدار نهایی راه یافت تا امروزف سه شنبه برای کسب مقام قهرمانی به مصاف روسیه برود.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید