رئیس انجمن پارادوومیدانی؛

رضایی: مسابقات رکوردگیری را با هدف بررسی وضعیت ورزشکاران برگزار می کنیم

رئیس انجمن دوومیدانی جانبازان و معلولین درباره مسابقات رکوردگیری توضیحاتی را ارائه داد.

بهمن رضایی رئیس انجمن پارادوومیدانی در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین بیان کرد: طی جلساتی که با کمیته فنی فدراسیون و کمیته ملی پارالمپیک برگزار کردیم، مقرر شد رکوردگیری از ورزشکاران طی دو مرحله صورت گیرد.

وی ادامه داد: هدف ما از برگزاری این رویداد، بررسی وضعیت ورزشکاران و نیز شناسایی دوومیدانی کارانی است که می توانند با عملکرد موفق در تورنمنت ها، سهیمه پارالمپیک را بدست آورند.

رئیس انجمن تاکید کرد: این رکوردگیری نشانه ای از نحوه عملکرد ورزشکاران در این مدت است. انتظار دارم پارادوومیدانی کاران با تمریناتی که پشت سر گذاشتند بتوانند رکوردهای خوبی را ثبت نمایند.

رضایی افزود: مرحله اول رکوردگیری هفته اول مهر ماه، در مجموعه ورزشی آفتاب انقلاب استان تهران با رعایت پروتکل های بهداشتی در دوگروه مردان و بانوان برگزار خواهد شد.

رئیس انجمن تصریح کرد: پیش از این، مطابق با صحبت های کمیته ملی پارالمپیک، رکورد نفر سوم جهان را برای حضور ورزشکاران در این رقابت ها مد نظر قرار دادیم و بر اساس آن نفرات را از استان ها انتخاب کردیم.

وی اظهار داشت: در تلاش هستیم مرحله دوم این رکوردگیری را با حضور نماینده IPC در اواخر سال جاری برگزار کنیم. در این مرحله، علاوه بر نفراتی که در دور نخست حضور داشتند، ورزشکارانی که عملکردشان در آینده پیشرفت کند و توانایی کسب سهمیه را داشته باشند می توانند حضور پیدا کنند.

رضایی عنوان کرد: ورزشکاران زیر نظر مربیان در حال تمرین هستند و من از طریق فضای مجازی با آنها در تماس هستم و برنامه تمرینی شان را زیر نظر دارم. برخی از ورزشکاران ما از خردادماه به بعد، باتوجه به وضعیت سفید بودن استان محل سکونت آنها نسبت به بیماری کرونا و نیز وجود مجوز فعالیت باشگاه ها، علاوه بر بدنسازی، تمرینات تکنیکی خود را با رعایت پروتکل های بهداشتی پیگیری کردند.

رئیس انجمن در پایان گفت: به جز حامد امیری که در ماده پرتاب نیزه در اردوی آخر سال گذشته، در حضور نماینده فنی کمیته ملی پارالمپیک و فدراسیون رکوردگیری انجام داد و توانست حدود یک متر و ۸۲ سانتی متر رکورد جهان را ارتقا دهد، سایر ملی پوشان باید در این رکوردگیری حضور داشته باشند.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *