علیپوریان:

رقابت‌های پاراآسیایی جاکارتا بهترین اتفاق ورزشی سال ۹۷ بود

ملی پوش والیبال نشته مردان گفت: بازی های پاراآسیایی جاکارتا بهترین اتفاق ورزشی سال ۹۷ بود چرا که علاوه بر قهرمانی تیم ملی، کاروان ورزشی ایران در جایگاه سوم ایستاد.
داوود علیپوریان ملی پوش والیبال نشسته مردان در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون جانبازان و معلولین بیان کرد: در سال ۹۷ شاهد اتفاقات بسیار خوبی در ورزش بودیم. تیم ملی والیبال نشسته مردان توانست عنوان قهرمانی جهان و بازی های پاراآسیایی را از آن خود کند. در سالی که گذشت بهترین اتفاق ورزشی مربوط به بازی های پاراآسیایی جاکارتا بود چرا که علاوه بر قهرمانی تیم ملی والیبال نشسته مردان، کاروان ورزشی ایران در رتبه سوم آسیا ایستاد.
وی ادامه داد: از عملکردم در سالی که گذشت راضی هستم. خوشبختانه در سال ۹۷ توانستم در مسابقات سوپرلیگ والیبال نشسته که در تبریز برگزار شد عنوان بهترین بازیکن جهان را کسب کنم که این افتخار بزرگی برای من بود و فکر می کنم توانستم عنوانی را بدست آورم که آرزوی هر ورزشکاری است.
علیپوریان افزود: از ۱۴ سالگی وارد رشته والیبال نشسته شدم و علاقه زیادی به این رشته دارم و تمام تمرکز و فکرم روی این رشته گذاشتم. خوشبختانه در کنار تیم ملی توانستم حضور در پارالمپیک و کسب قهرمانی این رقابت ها را تجربه کنم و اکنون وظیفه خودم می دانم که تجربیاتی که دارم را در اختیار بازیکنان جوان تیم قرار بدهم تا آنها هم بتوانند حضور موثر و موفقی در تیم ملی داشته باشند.
ملی پوش والیبال نشسته درباره حضور افراد دارای معلولیت در ورزش عنوان کرد: پخش مسابقات پارالمپیک و پاراآسیایی از رسانه باعث شده تا افراد دارای معلولیت با ورزش جانبازان و معلولین آشنا شوند و به ورزش علاقه پیدا کنند و در رشته های مختلف شرکت کنند. این اتفاق در والیبال نشسته مردان هم رخ داده است و اکنون در تیم ملی و لیگ ها شاهد حضور بازیکنان جوان و با استعدادی هستیم که می توانند پشتوانه خوبی برای این رشته ورزشی باشند.
علیپوریان درباره هدفش در سال جدید بیان کرد: در عرصه ورزش به تمام اهدافم رسیده ام و فقط امیدوارم که تیم ملی والیبال نشسته در پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو بتواند عنوان قهرمانی خود را تکرار کند و مدال طلا را برای کاروان ورزشی ایران بدست آورد.
ملی پوش والیبال نشسته در پایان گفت: سال جدید را به مردم کشورم و به خصوص جامعه ورزش جانبازان و معلولین تبریک می گویم و امیدوارم که سال خوبی برای مردم ایران باشد و در سال ۹۸ شاهد موفقیت ورزشکاران و درخشیدن نام ایران در تمام مسابقات جهانی و آسیایی باشیم.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *