مربی تیم ملی وزنه برداری جانبازان و معلولین خبر داد:

رقابت های قهرمانی آسیا ژاپن و پاراآسیایی جاکارتا دو رویداد مهم سال ۹۷/ دستیابی به ۶۰ درصد آمادگی مورد نظر در اردوی دوم

علی فخرآور، مربی تیم ملی وزنه برداری جانبازان و معلولین در حاشیه برگزاری دومین اردوی تیم ملی گفتگویی با روابط عمومی فدراسیون انجام داد.

وی در خصوص تمرینات این مرحله گفت: دومین مرحله از تمرینات تیم ملی برای آمادگی حضور در بازی های پاراآسیایی جاکارتا و نیز مسابقات قهرمانی آسیا ژاپن، از ۱۸ فروردین ماه با حضور ۱۲ ملی پوش در رامسر آغاز شده و تا ۴ اردیبهشت ماه نیز ادامه دارد.

فخرآور افزود: نفرات دعوت شده به این اردو افرادی هستند که ۹۰ درصدشان در مسابقات جهانی مکزیک حضور داشتند و رکوردهای خوبی به ثبت رساندند و البته در نهایت تیم با ۱۰ وزنه بردار به مسابقات پاراآسیایی جاکارتا اعزام خواهد شد.

مربی تیم ملی خاطر نشان کرد: مسابقات قهرمانی آسیا در ژاپن کمی پیش از بازی های پاراآسیایی جاکارتا برگزار می شود و دومین رویدادی است که شرکت در آن برای کسب سهمیه پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو الزامی می باشد و از این رو اهمیت ویژه ای دارد. برای این مسابقات تلاش می کنیم از تمام سهمیه ی تعلق گرفته استفاده کنیم به همین منظور نفرات دیگری هم از اردوهای آتی به جمع تیم ملی افزوده می شوند.

وی گفت: تمرینات تیم ملی بر اساس هدف گذاری در حال انجام است و در اردوی قبل ملی پوشان به ۴۰ درصد آمادگی مورد نظر دست یافتند و بر اساس آنچه به صورت پلکانی پیش بینی شده می بایست در پایان اردوی دوم آمادگی آنها به ۶۰ درصد برسد. البته ورزشکاران در ایام تعطیلات نوروز تمرینات را متوقف نکردند و با آمادگی کامل وارد  اردو شدند.

فخرآور اضافه کرد: به دلیل مساعد بودن شرایط جوی و آب و هوای مطلوب مناطق شمالی در این فصل، تمرینات در رامسر برگزار می شود و شاهد بازدهی بیشتر آن هستیم و خوشبختانه ورزشکاران هم از نظر جسمی و هم از نظر روحی در شرایط مطلوبی قرار دارند و تعامل خوبی میان آنها و مربیان وجود دارد.

دومین مرحله از اردوی تیم ملی وزنه برداری جانبازان و معلولین با ترکیب نادر مرادی، روح اله رستمی، مجید فزرین، سید حامد صلحی پور(تهران)، سامان رضی(گیلان)،  امیر جعفری، سیدیوسف یوسفی(البرز)، حمزه محمدی(مازندران)، صمد عباسی(کرمانشاه)، منصور پورمیرزایی(کرمان)، علیاکبر قریبشیء(فارس)، سیامند رحمان(آذربایجان غربی)، در حال برگزاری است و علی فخرآور، محمدجواد رازی و احمد ملاحسینی نیز به عنوان مربیان تیم ملی بر این تمرینات نظارت دارند.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *