رقابت های لیگ برتر و دسته یک والیبال نشسته برگزار می شود

رقابت های لیگ برتر و دسته یک والیبال نشسته مردان در این هفته برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون جانبازان و معلولین، رقابت های لیگ برتر و دسته یک والیبال نشسته مردان در این هفته برگزار می شود.

دور برگشت رقابت های لیگ برتر والیبال نشسته مردان پس از انصراف تیم مازندران، کار خود را با ۵ تیم پیگیری می کند. بر همین اساس در روزهای پنجشنبه و جمعه این هفته لیگ برتر با برگزاری ۳ دیدار پیگیری خواهد شد.

در روز پنجشنبه تیم ذوب آهن اصفهان میزبان تیم ماشین سازی تبریز است. در دومین دیدار از این روز تیم پالایش نفت آبادان با تیم راونکارهای گنبد بازی می کند و در نهایت روز جمعه تیم شهرداری ورامین مهمان تیم ذوب آهن اصفهان خواهد بود.

همچنین رقابت های تیم های هیات البرز، رستوران کاوه آمل، مخابرات خراسان رضوی، هیات فارس، هیات بابل، آق غلا و هیات شاهرود در گروه A لیگ دسته یک به میزبانی آمل از فردا (سه شنبه) به صورت دوره ای آغاز و تا روز جمعه ۱۲ بهمن ماه ادامه خواهد داشت و در پایان ۳ تیم نخست این گروه راهی مرحله نهایی لیگ دسته یک می شوند تا با ۳ تیم صعود کننده از گروه B به رقابت بپردازند.

رقابت های گروه B لیگ دسته یک به میزبانی قزوین برگزار شد و تیم های قزوین، منطقه اقتصادی ویژه دو قارون تایباد و مس شهر بابک کرمان به ترتیب در جایگاه اول تا سوم قرار گرفتند و به دور نهایی لیگ دسته یک صعود کردند.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *