ستاره رقابت های بسکتبال با ویلچر آسیا و اقیانوسیه – انتخابی جاکارتا؛

رقیه امیری: تصور نمی کردم به عنوان ستاره بازی ها معرفی شوم/ این قهرمانی انگیزه ام را برای ادامه مسیر دو چندان کرد

رقیه امیری، با ۱۶ سال سن، جوان ترین عضو تیم ملی بسکتبال با ویلچر بانوان ایران است که از سوی کمیته برگزاری مسابقات انتخابی جاکارتا نیز به عنوان ستاره بازی ها معرفی شد.

امیری در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون گفت: من در پست فوروارد، کلاس یک بازی می کنم و به خاطر عملکردم در رقابت های آسیا و اقیانوسیه، به عنوان ستاره بازی ها انتخاب شدم.

وی افزود: اصلا تصور نمی کردم که چنین عنوانی به من تعلق بگیرد و خیلی خوشحالم. از زحمات مربی خوبم خانم همایون پور و همه افرادی که برای اعزام تیم زحمت کشیدند تشکر می کنم و امیدوارم بتوانیم همراه با تیم عملکرد خوبی در بازی های پاراآسیایی جاکارتا داشته باشیم.

جوان ترین عضو تیم ملی خاطر نشان کرد: مسابقات تایلند، دومین تجربه ی برون مرزی من است و تجربیاتی که از رقابت های قهرمانی آسیا و اقیانوسیه در چین بدست آوردم به من کمک بسیار زیادی کرد تا در تایلند بهتر عمل کنم. در این مسابقات هم در هر بازی بهتر می شدم و استرس کمتری داشتم.

ستاره بازی های انتخابی جاکارتا گفت: کسب این عنوان و همین طور قهرمانی در این مسابقات انگیزه هایم را برای ادامه مسیر دو چندان کرد و تلاش می کنم تا بازی های پاراآسیایی جاکارتا به بهترین شرایط ممکن برسم.

در پایان رقابت های انتخابی بازی های پاراآسیایی جاکارتا، رقیه امیری به عنوان ستاره بازی ها و مهسا سعادت به عنوان ارزشمند ترین بازیکن معرفی شدند و کاپ دریافت کردند.

تیم ملی بسکتبال با ویلچر بانوان کشورمان نیز پس از شش برد پی در پی، موفق شد به عنوان قهرمانی این رقابت ها دست پیدا کند.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *