سومین دوره ی رقابت های پاراآسیایی 2018 جاکارتا:

رقیه شجاعی: تمرکزم روی رقابت در بخش تفنگ آیستاده بود/ تلاشم را در  ماده R3 کردم اما فینالیست نشدم

بانوی پاراتیراندازی کشورمان تأکید کرد برای راهیابی به فینال ماده تفنگ بادی درازکش R3 بازی‌های پاراآسیایی ۲۰۱۸ نهایت تلاش خود را به کار گرفته است.

رقیه شجاعی در پایان کارش در مسابقات تیراندازی بازی‌های پاراآسیایی ۲۰۱۸ ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: من در این دوره از مسابقات موفق به کسب مدال طلا در ماده تفنگ بادی ایستاده R2 شدم. در آن مسابقه رقبای من تیراندازان چینی بودند که با ایستادن در بین نفرات برتر فینالیست شدم. برای مسابقه فینال استرس زیادی داشتم، چون در فینال زدن تیرها با فرمان داور است و استرس‌زا، اما با کمک مربی‌ام بر استرس غلبه کردم و مدال طلا را بردم.

وی در ادامه افزود: مربیانم قبل از مسابقه فینال R2 خیلی خوب به من آرامش دادند و همین آرامش باعث پیروزی من مقابل حریفان شد و مدال طلا را کسب کردم.

شجاعی که در ماده تفنگ بادی درازکش R3 به عنوامی بهتر از هفدهمی نرسید، گفت: من در این ماده زیاد تمرین نداشتم. تمرین ما در باشگاه شهرمان با سیبل کشی است و چون نمی‌توانم سیبلم را عوض کنم، بیشتر تمرکزم روی تفنگ بادی ایستاده R2‌ است و در بخش R3 تمرین زیادی نداشتم. در اردوها هم رکوردهای من در R2 خیلی خوب بود و ترجیح دادم تمرکزم را روی این بخش بگذارم. با این حال امروز تلاشم را کردم، اما نتوانستم فینالیست شوم.

بانوی پاراتیراندازی کشورمان همچین خاطر نشان کرد: تمایل دارم در تمام مواد تفنگ بادی فعالیت کنم و البته در این مورد باید با آقای آجورلو مشورت کنم. امیدوارم در شهرم زنجان سیبل الکترونیکی بگذارند تا ما هم بتوانیم در موادی چون تفنگ بادی درازکش R3 فعالیت کنیم.

وی در خاتمه اظهار داشت: از همه مربیانم که از ابتدا مرا کمک کردند تا به امروز تشکر می‌کنم. خانم محبی اولین مربی من بود و آقای امیری مرا کلاسبندی کرد و گفت که در بخش تفنگ موفق خواهی شد. من از بهمن ۹۵ تمریناتم جدی تر شد و آقایان رجبی و گل‌پسند خیلی مرا کمک کردند. از همه این عزیزان، مربیانم در تیم ملی و آقای آجورلو تشکر می‌کنم.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *