سرمربی تیم ملی وزنه برداری جانبازان و معلولین:

رواسی: با آمادگی کامل به ژاپن می رویم/ ملی پوشان اعزامی به رقابت های آزاد آسیا و اقیانوسیه مشخص شدند

علی اصغر رواسی، سرمربی تیم ملی وزنه برداری جانبازان و معلولین در پایان اردوی آمادگی ملی پوشان به روابط عمومی فدراسیون گفت: نفرات اعزامی به رقابت های آزاد آسیا، اقیانوسیه ی ۲۰۱۸ ژاپن مشخص شده اند.

رواسی افزود: در این اردو پنجمین مرحله ی تمرینات آماده سازی ورزشکاران را دنبال کردیم و در مورد نفرات اعزامی به رقابت های ژاپن و ترکیب تیم ملی اعزامی به جاکارتا به جمع بندی رسیدیم.

وی ادامه داد: دو وزنه بردار در مسابقات آزاد آسیا و اقیانوسیه ژاپن نیز حضور نخواهند داشت. البته این دو ورزشکار در ترکیب تیم اعزامی به رقابت های پاراآسیایی قرار دارند.

سرمربی تیم ملی وزنه برداری جانبازان و معلولین با اشاره به اهمیت رقابت های قهرمانی کشور اخیر که تحت نظارت IPC برگزار شد، گفت: رقابت های قهرمانی کشور محل شناسایی استعدادهای جدید و بالقوه تیم های ملی است. از این رقابت ها، علیرضا ایزدی را از رده جوانان، دسته ۴۹ کیلوگرم، به اردو دعوت کردیم که در جمع ملی پوشان اعزامی به رقابت های ژاپن نیز حضور خواهد داشت. بعد از بازی های آسیایی جاکارتا نیز بازیکنان جدیدی به اردوها دعوت خواهیم کرد.

علی اصغر رواسی در پایان خاطر نشان کرد: مرحله بعدی از اردوهای آمادگی، متصل به اعزام رقابت های آسیا و اقیانوسیه ژاپن است و تیم ملی کشورمان ۱۳ شهریور ایران را برای حضور در این مسابقات ترک می کند.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *