سرمربی تیم ملی وزنه برداری جانبازان و معلولین؛

رواسی: عملکرد ملی پوشان در رقابت های قهرمانی کشور رضایت بخش بود

دکتر علی اصغر رواسی حضور ملی پوشان در مسابقات قهرمانی کشور را آغاز خوبی برای دهمین اردوی آمادگی تیم ملی وزنه برداری جانبازان و معلولین دانست.

سرمربی تیم ملی وزنه برداری جانبازان و معلولین در گفت و گو با روابط عمومی فدراسیون عنوان کرد: این اردو به دلیل همزمانی با برگزاری مسابقات قهرمانی کشور، شروع متفاوتی برای ملی پوشان ما داشت و از این لحاظ که بعد از مدت ها تمرینات انفرادی و اردویی در یک رقابت حضور پیدا کردند بسیار خوب بود.

رواسی با اشاره به رکوردهای ملی پوشان در مسابقات قهرمانی کشور افزود: در این رقابت ها، سامان رضی ۸ و نادر مرادی ۱۰ کیلوگرم رکورد خود را ارتقا دادند. روح اله رستمی یک کیلوگرم افزایش رکورد داشت. حامد صلحی پور هم عملکرد قابل قبولی داشت. در مجموع عملکرد وزنه برداران تیم ملی رضایت بخش بود.

وی ادامه داد: با وجود وقفه ای که در برگزاری اردوهای تیم ملی به دلیل کرونا داشتیم ملی پوشان در مسابقات قهرمانی کشور خوب ظاهر شدند و منصور پورمیرزایی هم گرچه در این مسابقات رکورد مورد نظر را ثبت نکرد اما در آینده نزدیک به شرایط مطلوب آمادگی خواهد رسید. ما بعد از حضور در این رقابت ها در تهران، اردو را به کیش منتقل کردیم و تمرکزمان روی تمرینات قدرتی بود. اردوی بعد را هم به همین صورت دنبال می کنیم و پس از آن نحوه تمرینات را کمی تغییر می دهیم تا آماده شرکت در مسابقات گرجستان در اردیبهشت ۱۴۰۰ شویم.

سرمربی تیم ملی وزنه برداری جانبازان و معلولین در پایان  تصریح کرد: برای حضور در مسابقات پارالمپیک ما شش سهمیه قطعی داریم ولی گرجستان هم به عنوان یک مسابقه تداراکاتی برای توکیو محسوب می شود که انشاالله وزنه برداران ما پیش از پارالمپیک در این رویداد که در شهر تفلیس برگزار می شود خود را محک می زنند.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *