به میزبانی فدراسیون جانبازان و معلولین انجام شد:

رونمایی از سردیس بانوان مدال‌آور در بیستمین سالگرد تاسیس کمیته ملی پارالمپیک

در سالروز ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا(س)، مراسم بیستمین سالگرد تاسیس کمیته ملی پارالمپیک و رونمایی از سردیس بانوان مدال‌آور پارالمپیکی در محل فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین برگزار شد.

محمود خسروی وفا رئیس کمیته ملی پارالمپیک، رضا صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک، مهدی علی‌نژاد معاون وزیر ورزش و جوانان، طاهره طاهریان نایب رئیس کمیته ملی المپیک، سید محمد شروین اسبقیان رئیس و مسوولین فدراسیون جانبازان و معلولین و تعدادی از قهرمانان و مدال‌آوران پارالمپیکی در این مراسم حضور داشتند.

در این مراسم که با سخنرانی مسئولان مختلف همراه بود، از سردیس ساره جوانمردی، زهرا نعمتی، اعظم خدایاری و نیره عاکف به عنوان چهار بانوی مدال‌آور در پارالمپیک رونمایی شد. همچنین قرار بود از سردیس راضیه شیرمحمدی و زهرا جوانمرد نیز رونمایی شود که به دلیل آماده نبودن، فقط تقدیر به عمل آمد.

در مراسم امروز از زینب پورجعفری فرزند خردسال شهید مدافع حرم که مسئولیت قرائت قرآن را بر عهده داشت، تقدیر به عمل آمد. همچنین کلیپی از مرحومه راضیه شیرمحمدی بانوی مدال‌آور تیروکمان جانبازان و معلولین که سال گذشته به دلیل ایست قلبی از دنیا رفت، به نمایش درآمد و از دختر او تقدیر شد.

گفتنی است، در این مراسم قهوه بن مانو ضمن پذیرایی، به مهمانان نیز هدایایی اهدا کرد.

عکس: رضا جوشقانی

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *