ملی پوش دوومیدانی جانبازان و معلولین:

رویای ورزشی ام کسب مدال طلا در چهار دوره متوالی پارالمپیک است

افروز گفت: آرزو دارم در چهار دوره متوالی پارالمپیک حاضر شوم و با کسب مدال طلا برای کشورم افتخار آفرینی کنم.

سعید افروز ملی پوش دوومیدانی در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین بیان کرد: از مسابقات پارالمپیک ریو ۲۰۱۶ با ورزش این حوزه آشنا شدم و ابتدا به والیبال نشسته علاقه مند بودم و در این رشته فعالیتم را آغاز کردم اما به صورت اتفاقی وارد دوومیدانی و ماده پرتاب نیزه شدم.

وی ادامه داد: سال گذشته با اولین حضورم در میادین بین المللی توانستم در رقابت های جایزه بزرگ فزاع امارات مدال نقره را بدست آورم که این مدال را به شهدای شهرستان اسفندقه استان کرمان اهدا کردم.

افروز عنوان کرد: تمام ورزشکاران آرزو دارند که در میدان المپیک و پارالمپیک صاحب مدال طلا شوند و من نیز از این موضوع مستثنی نیستم و امیدوارم که در توکیو که اولین حضورم در آوردگاه پارالمپیک است بتوانم صاحب خوشرنگ ترین مدال بازی ها شوم.

ملی پوش دوومیدانی افزود: از زمانی که وارد دنیای ورزش شدم نگاه اطرافیانم نسبت به توانایی های من تغییر کرد و حضورم در تیم ملی انگیزه ای شد تا آنها نیز به سمت ورزش روی آورند و توانایی هایشان را باور کنند.

وی تصریح کرد: تمریناتم را زیر نظر مربی ام شاهرخی پیگیری می کنم تا با آمادگی کامل وارد رقابت های توکیو شوم و برای اینکه بتوانم در روز مسابقه آرامش و تمرکزم را حفظ کنم علاوه بر تصویرسازی ذهنی و انجام تمرینات روانشناسی، کلیپ های انگیزشی ورزشی متعددی را نگاه می کنم تا انرژی مثبت و انگیزه ام را حفظ و هدفم را اجرایی کنم.

افروز اظهار داشت: اگر به گذشته بازگردم باز هم این رشته را انتخاب می کنم و اگر از همان سن ۱۷ سالگی وارد ورزش دوومیدانی شده بودم خیلی زودتر می توانستم به آرزوهای ورزشی ام برسم و رویدادهای بیشتری را تجربه کنم. اما حالا می خواهم رویایم را محقق کنم و با حضور در ۴ دوره متوالی پارالمپیک برای کشورم با کسب مدال طلا افتخار آفرینی کنم.

وی عنوان کرد: از تمام افراد دارای معلولیت می خواهم که وارد دنیای ورزش بشوند و توانایی هایشان را باور کنند تا با حضور در میادین مختلف ورزشی علاوه بر کسب مدال برای تیم ملی ایران، به رویاهایشان رنگ حقیقت ببخشند.

ملی پوش دوومیدانی کشورمان در پایان گفت: از مسئولین کمیته ملی پارالمپیک، فدراسیون، مربیانم و خانواده ام برای زحمات و حمایت هایی که داشتند تشکر و قدردانی می کنم و امیدوارم که بتوانم در توکیو پرچم کشورم را به اهتزاز در آورم.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *