رئیس انجمن دومیدانی جانبازان و معلولین:

رکوردهای خوبی در مسابقات قهرمانی کشور ثبت شد / قضاوت بهترین داوران در رقابت ها

رضایی گفت: عملکرد ورزشکاران در مسابقات قهرمانی کشور رضایت بخش بود و رکوردهای خوبی ثبت شد.

بهمن رضایی رئیس انجمن دومیدانی در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین در خصوص برگزاری مسابقات قهرمانی کشور رده جوانان و نوجوانان بیان کرد: این رقابت ها با حضور ۱۲ استان در بخش بانوان و ۱۹ استان در بخش مردان طی دو روز برگزار شد و خوشبختانه کلاسبندی ورزشکاران در فدراسیون صورت گرفت که این موضوع کمک بزرگی برای ما بود.

وی ادامه داد: قبل از رقابت ها رکورد ورودی را به تیم ها اعلام کرده بودیم و در طی روزهای آتی طی جلسه ای با بخش ورزش قهرمانی فدراسیون، عملکرد ورزشکاران را مورد بررسی قرار می دهیم تا نفراتی که رکورد را بدست آوردند به فدراسیون معرفی شوند.

رئیس انجمن عنوان کرد: چند مرحله اردوی آماده سازی برای تیم ملی جوانان پیش بینی شده است که با مشخص شدن ترکیب تیم، اردوها را آغاز می کنیم تا در بحرین نتیجه درخشانی برای کاروان کشورمان بدست آوریم.

رضایی افزود: در زمان برگزاری مسابقات، وضعیت ورزشکاران را مورد ارزیابی قرار دادیم که عملکرد آنها رضایت بخش بود و رکوردهای خیلی خوبی ثبت شد. خوشبختانه برخی از دوومیدانی کاران سابقه حضور در مسابقات ۲۰۱۷ امارات را داشتند و می توانند از شانس های کسب مدال طلا تیم ملی در بازی های پاراآسیایی بحرین باشند.

وی اظهار داشت: در این مسابقات از بهترین داوران فدراسیون استفاده کردیم و خوشبختانه مشکلی در این زمینه نداشتیم و رقابت ها در نهایت دقت در امر قضاوت برگزار شد. البته در تلاش هستیم که از این پس در محل مسابقات بتوانیم از حضور کلاسبندها بهره ببریم تا دراین زمینه مشکلی برای عوامل اجرایی ایجاد نشود.

رئیس انجمن دوومیدانی جانبازان و معلولین در پایان گفت: از مسئولین و همکاران فدراسیون برای برگزاری این دوره از مسابقات قهرمانی کشور رده نوجوانان و جوانان تشکر و قدردانی می کنم.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *