رئیس انجمن پارادوومیدانی خبر داد:

رکوردگیری، جایگزینی برای مسابقات قهرمانی کشور در شرایط کرونایی

رئیس انجمن پارا دوومیدانی از برگزاری رکوردگیری به جای رقابت های قهرمانی کشور این رشته خبر داد.

بهمن رضایی رئیس انجمن پارا دو و میدانی کشورمان در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین بیان کرد: با حضور معاون ورزش قهرمانی فدراسیون جلسه ای را برگزار کردیم و با توجه به وضعیت جامعه نسبت به بیماری کرونا تصمیم گرفتیم، برگزاری مسابقات رکوردگیری جایگزین رقابت های قهرمانی کشور شود تا سلامتی ورزشکاران با خطری مواجه نباشد.

وی ادامه داد: اگر شرایط جامعه نسبت به ویروس کووید ۱۹ مساعد باشد رقابت های رکوردگیری را در مجموعه ورزشی آفتاب انقلاب استان تهران برگزار خواهیم کرد.

رضایی افزود: در حال حاضر رکورد نفر سوم رنکینگ جهانی سال های ۲۰۱۸ تا ۲۰۲۰ را به هیئت های استانی ارسال کردیم تا ورزشکاران خود را بر این اساس تا نیمه شهریور ماه به فدراسیون اعلام کنند.

وی عنوان کرد: اگر شرایط برای برپایی اردوهای متمرکز مهیا شود، ورزشکارانی که توانسته باشند در رکوردگیری، نتایج خوبی را ثبت کنند به اردو تیم ملی دعوت خواهند شد. امیدوارم که همه پارا دوومیدانی کاران تلاش و تمرین خود را ادامه دهند تا برای مسابقات آینده با مشکل آمادگی جسمانی مواجه نشوند.

رئیس انجمن در پایان گفت: از طریق مربیان از وضعیت تمرینی ورزشکاران و ملی پوشان اطلاع دارم. خوشبختانه در شرایط خوب آمادگی قرار دارند و این وقفه نتوانست مانع تمرین ورزشکاران و افزایش سطح آمادگی آنها شود.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *