نایب رئیس انجمن تنیس روی میز خبر داد:

زهرا میربابایی: دور رفت مسابقات باشگاهی بانوان جانباز و معلول(یادبود مرحومه فروغی‌نیا) از فردا آغاز می‌شود/ رقابت ۲۴ تیم در شیراز


زهرا میربابایی، نایب‌رئیس انجمن تنیس روی میز جانبازان و معلولین در خصوص آغاز رقابت‌های باشگاهی بانوان به روابط عمومی فدراسیون گفت: دور رفت مسابقات لیگ باشگاهی طی روزهای ۴ و ۵ بهمن ماه به میزبانی فارس آغاز می‌شود.
میربابایی افزود: در بخش بانوان ۲۴ تیم از ۱۳ استان مجموعا در دو بخش ایستاده و نشسته اعلام آمادگی کرده‌اند که از امروز وارد شیراز می‌شوند و هتل امیر کبیر این شهر اسکان می‌یابند.
وی ادامه داد: سیزدهمین دوره لیگ بانوان ما امسال یابود مرحومه نگار فروغی‌نیا از بازیکنان اسبق تنیس‌روی‌میز استان فارس است که با برگزاری این رقابت‌ها و حضور بازیکنان باشگاهی و ملی‌پوش تمام تلاش خود را می‌کنیم تا در حد توان و امکانات ورزشکاران را در حال آمادگی نگه داریم.
میربابایی تاکید کرد: برای برگزاری دور برگشت این رقابت‌ها مشغول بررسی شرایط سایر میزبان‌ها هستیم و در دهه اول اسفند مسابقات لیگ را ادامه می‌دهیم.
نایب رئیس انجمن تنیس‌روی‌میز در پایان خاطرنشان کرد: ما در سال آینده رقابت‌های آسیا-اقیانوسیه چک را در پیش داریم که با توجه به انتقال این رشته از فدراسیون جانبازان به فدراسیون تنیس‌روی‌میز در فرودین ماه منتظر نتیجه نهایی این تغییرات هستیم.

سیزدهمین دوره رقابت‌های باشگاهی بانوان با حضور تیم‌های آسایشگاه خیریه کهریزک تهران، بهزیستی مازندران، توان‌یابان‌خراسان رضوی، بهزیستی خراسان رضوی و هیات‌ استان‌های خراسان رضوی، خوزستان، البرز، خراسان شمالی، یزد، اصفهان، چهارمحال‌وبختیاری، فارس، مرکزی و کرمانشاه تا پایان روز جمعه ۵ بهمن ادامه خواهد داشت.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *