کمیته بین المللی پارالمپیک اعلام کرد؛

زهرا نعمتی در میان آلبوم برترین چهره های پارالمپیک توکیو ۲۰۲۰

 در فاصله سه ماه تا شروع بازی های توکیو، کمیته بین المللی پارالمپیک، از آلبوم منتخب ورزشکاران توکیو ۲۰۲۰ را با هدف ایجاد نشاط در میان مخاطبان خود در شبکه های اجتماعی، رونمایی کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین و به نقل از کمیته ملی پارالمپیک، در این آلبوم که تکمیل آن تا تاریخ ۳۱ جولای ( ۹ مرداد)  به طول خواهد انجامید، طرفداران و مخاطبان IPC می توانند با مراجعه به اکانت های پارالمپیک در پلتفرم های فیسبوک، اینستاگرام و توئیتر، به دو ورزشکار – یک خانم و یک آقا – از هر رشته ورزشی رای دهند و ورزشکارانی که بیشرین رای را کسب کنند در این آلبوم قرار می گیرند.

این آلبوم با هشتگ #ParalymmpicAlbum در تاریخ ۱۷ می ( ۲۷ اردیبهشت ) به عنوان بخشی ازفعالیت های “هفته ورزش” راه اندازی شده است. در همین راستا، کمیته بین المللی پارالمپیک محتوایی روی شبکه های دیجیتالی خود تولید و بارگذاری می کند تا آموزش ها و اطلاعات مربوط به ۲۲ رشته ورزشی بازی های پارالمپیک توکیو را در اختیار مخاطبان خود قرار دهد.

رشته های تیروکمان و دوومیدانی هفته ورزش را آغاز کردند و مارکوس رم از آلمان، امارا دورند از کوبا در رشته دوومیدانی و مت استاتمن آمریکایی به همراه زهرا نعمتی، ورزشکار پر افتخار کشورمان، در رشته تیروکمان توانستند با کسب بیشترین آراء به عنوان ورزشکاران منتخب در این آلبوم قرار گیرند.

این هفته نیز رشته های بوچیا و بدمینتون ورزشکاران منتخب خود را خواهند شناخت.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *