رقابت های تیراندازی جام جهانی معلولین – کرواسی 2017؛

ساره جوانمردی به عنوان نایب قهرمانی دست یافت / پایان کارنمایندگان ایران در تپانچه بادی ۱۰ متر با یک نشان طلا و یک نشان نقره

در ادامه چهارمین روز از رقابت های جام جهانی کروواسی، ۴ نماینده کشورمان در تپانچه بادی بانوان با حریفان خود روبرو شدند.

ساره جوانمردی، عالیه محمودی، سمیرا ارم و خدیجه رستمی، ۴ نماینده کشورمان در رقابت های تپانچه بادی ۱۰ متر بانوان بودند که به میدان رفتند.

جوانمردی با رکورد ۳۷۹ در جایگاه اول رقابت های مقدماتی ایستاد، ارم با رکورد ۳۷۶ دوم شد، محمودی با رکورد ۳۷۳ در جایگاه چهارم قرار گرفت و رستمی نیز با ۳۶۱ در مقدماتی هفتم شد و بر این اساس هر چهار نماینده کشورمان در تپانچه بادی بانوان به فینال راه پیدا کردند.

در رقابت های فینال نیز ساره جوانمردی با رکورد ۲۳۶٫۵ به عنوان نایب قهرمانی دست یافت، عالیه محمودی با رکورد ۱۹۱٫۶ چهارم شد، خدیجه رستمی با ثبت رکورد ۱۴۴٫۳ در جایگاه ششم قرار گرفت و جایگاه هفتم نیز به سمیرا ارم با رکورد ۱۲۸٫۵ رسید.

نشان طلا و عنوان نخست این مسابقات نیز به نماینده ترکیه با رکورد ۲۳۷٫۷ رسید و نماینده مجارستان با رکورد ۲۱۱٫۳ سوم شد.

پیش از این و در رقابت های نوبت صبح، مهدی زمانی به نشان طلای تپانچه بادی ۱۰ متر مردان P1 دست یافته بود.

تیم ملی تیراندازی جانبازان و معلولین کشورمان با ترکیب مهدی زمانی شورابی، سمانه کوثرمدار(تهران)، مجید فلاح اردشیر(آذربایجان شرقی)، عظیم کریمی، زهرا غلام‌زاده (گیلان)، خدیجه رستمی (خوزستان)، سمیرا ارم، ساره جوانمردی(فارس)، عالیه محمودی (مازندران)، معصومه جلیلیان(خراسان‌رضوی)، رقیه شجاعی(زنجان)، معصومه خدابخشی (لرستان) در این مسابقات حضور یافته است.

حسین امیری به عنوان سرمربی، علی مهدوی و زهرا علی بیگی به عنوان مربیان تیم ملی و رقیه اله کرمی به عنوان سرپرست بانوان، در این اعزام با ملی پوشان همراه هستند و سرپرستی کاروان نیز بر عهده ی حسین شهریاری است.

رقابت های جام جهانی تیراندازی معلولین از ۳۱ شهریور تا ۴ مهر ماه به میزبانی شهر اوسیک، در کرواسی برپاست.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *