با حضور جمعی از مسئولین فدراسیون؛

سالن جدید تیراندازی کمپ تیم های ملی جانبازان و معلولین افتتاح شد

روز گذشته سالن جدید تیراندازی در کمپ تیم های ملی جانبازان و معلولین، توسط محمد رضا گلشنی، معاون ورزش قهرمانی فدراسیون، افتتاح شد.

این سالن با مساعد شرکت ” آریو سرن” مجهز به هفت دستگاه سیبل الکترونیک ۱۰ متر بادی شده و قابل استفاده برای اردوهای تیم ملی و مسابقات خواهد بود.

رقیه اله کرمی، رئیس انجمن تیراندازی در این خصوص گفت: با توجه به برگزاری اردوهای تیم ملی برای بازی های پاراآسیایی جاکارتا و حضور همزمان تعداد زیادی از ملی پوشان در تمرینات، این سالن به ما کمک می کند تا تمرینات همزمان و به صورت متمرکز برگزار شود و این مساله به روند پیشرفت برنامه های کادر فنی کمک شایان توجهی می کند.

وی افزود: از سوی دیگر مسابقات آزاد و سایر برنامه های داخلی فدراسیون نیز با وجود این سالن در مدت زمان کمتری برگزار می شود و در نهایت می توان برای سایر برنامه های آموزشی و توسعه تیراندازی نیز از آن استفاده کرد.

رئیس انجمن تیراندازی خاطر نشان کرد: شرکت “آریو سرن” در راه اندازی این سالن همکاری قابل توجهی با انجمن داشت و جا دارد از مسئولین محترم این شرکت قدرانی کنم و همچنین از مسوولین محترم فدراسیون که از این اقدام حمایت کردند، سپاسگزارم.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *