رئیس انجمن فوتبال 7 نفره:

سال پر رویدادی را سپری کردیم/ به دنبال شناسایی استعدادها در مسابقات قهرمانی کشور فوتسال ID بودیم

الهی نسب گفت: سال پر رویدادی را سپری کردیم و تیم ملی فوتبال هفت نفره توانست عنوان قهرمانی رقابت های آسیا و اقیانوسیه را از آن خود کند.

مصطفی الهی نسب، رئیس انجمن فوتبال ۷ نفره، در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون بیان کرد: سال پررویدادی را سپری کردیم و خوشبختانه تیم ملی فوتبال هفت نفره توانست عنوان قهرمانی رقابت های آسیا و اقیانوسیه را از آن خود کند. تیم ملی قدرتمندی را بازسازی کردیم و با کسب عنوان قهرمانی و عملکرد خوب کادر فنی سال موفقی را پشت سر گذاشتیم.

وی ادامه داد: قهرمانی در مسابقات آسیا و اقیانوسیه، قدرت فنی سرمربی و بازیکنان تیم ملی را ثابت کرد و توانستیم در جزیره کیش از سد حریفان عنوان داری مانند استرالیا عبور کنیم و کاپ قهرمانی را در خانه نگه داریم.

الهی نسب درباره رقابت های قهرمانی کشور فوتبال هفت نفره عنوان کرد: مسابقات قهرمانی کشور این رشته را در پایان سال ۹۷ برگزار شد و خوشبختانه با استقبال خوبی که از سوی تیم ها صورت گرفت باعث شد تا کادر فنی تیم ملی، جوانان با استعداد زیادی را در این دوره از مسابقات شناسایی و به اردو دعوت کنند و پشتوانه سازی خوبی برای تیم صورت گرفت.

وی افزود: اکنون تیم ملی فوتبال هفت نفره ما با ترکیبی از افراد جوان و با تجربه برای رقابت های قهرمانی جهان آماده می شود و با شروع سال جدید اردوهای آمادگی آغاز شد تا بازیکنان زیر نظر کادر فنی به تمرین بپردازند و آماده مسابقات اسپانیا شوند.

الهی نسب اظهار داشت: در رقابت های قهرمانی جهان اسپانیا، تیم های قدرتمندی مانند برزیل، اوکراین، آرژانتین حضور دارند و نتیجه این مسابقات قابل پیش بینی نیست اما ما برای کسب مقام قهرمانی راهی این مسابقات می شویم.

رئیس انجمن فوتبال ۷ نفره درباره رقابت های قهرمانی کشور فوتسال ID گفت: به میزبانی سازمان بهزیستی کشور توانستیم مسابقات قهرمانی کشور این رشته را برگزار کنیم که خوشبختانه با استقبال خوبی از سوی تیم ها همراه بود. در این مسابقات به دنبال شناسایی نفرات برتر بودیم تا بتوانیم در این رشته نیز تیم ملی قدرتمندی را آماده کنیم.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *