مسابقات فوتبال هفت نفره قهرمانی آسیا ‌ _ اقیانوسیه؛ کیش 2018

سومین پیروزی شاگردان روزبهانی مقابل کره جنوبی رقم خورد/ جدال ایران و استرالیا برای کسب عنوان قهرمانی فردا

تیم فوتبال هفت نفره ایران با پیروزی مقابل کره جنوبی به سومین برد خود در مسابقات قهرمانی آسیا-اقیانوسیه دست یافت تا فردا برای کسب مقام قهرمانی جدال سختی با استرالیا داشته باشد.

در دومین دیدار از روز پنجم رقابت‌های فوتبال هفت نفره قهرمانی آسیا- اقیانوسیه در جزیره کیش، از ساعت ۱۸ امروز(چهارشنبه) تیم‌های ایران و کره جنوبی برابر هم به میدان رفتند که در پایان تیم ایران، با نتیجه ۸ بر یک به برتری رسید.

در این دیدار که در ورزشگاه المپیک کیش و با قضاوت کارلوس دیز از پرتغال و با کمک های حسن یوسفی و مهدی راعی برگزار شد برای ایران عبدالرضاکریمی زاده(۴گل)،ناصراکبرپور(۳گل) وبهنام آرندی گلزنی کردند.

علیرضا زارع، محمد خراط، عباس ترابی، عبدالرضا کریمی زاده(کاپیتان)، لطف اله جنگجو، مسعود ژولیده و بهنام آرندی هفت بازیکنی بودند که علیرضا روزبهانی به عنوان بازیکن ثابت مقابل کره جنوبی به میدان فرستاد.

در روز پنجم بازی ها، عبدالرضا کریمی زاده کاپیتان ۳۷ ساله و باتجربه ایران با ۱۲ گل زده عنوان بهترین گلزن این رقابت‌ها را از آن خود کرده است.

در حال حاضر، ایران و استرالیا هر دو ۹ امتیازی هستند و ایران با تفاضل گل بیشتر در صدر جدول قرار دارد.

تیم های تایلند و اردن با سه امتیاز در رده های سوم و چهارم قرار گرفتند و کره جنوبی بدون امتیاز در قعر جدول قرار دارد.

دیدار رده بندی بین تیم های تایلند و اردن و فینال این رقابت ها، ساعت ۱۸ بین تیم های ملی ایران و استرالیا برگزار خواهد شد.

رقابت‌های فوتبال هفت نفره قهرمانی آسیا – اقیانوسیه از روز شنبه به میزبانی جزیره کیش آغاز شده است و روز پنجشنبه با معرفی تیم قهرمان به پایان می‌رسد.

دو تیم نخست این مسابقات جواز حضور در رقابت‌های جهانی ۲۰۱۹ اسپانیا را کسب می‌کنند.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *