رئیس انجمن اسکی جانبازان و معلولین:

سپهبد شهید سلیمانی را باید سر مشق زندگیمان قرار دهیم

شمشکی گفت: جوانان ما به خصوص ورزشکاران باید از رفتار و منش سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی درس بگیرند.

عیسی ساوه شمشکی رئیس انجمن اسکی در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین بیان کرد: سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی با رفتار و اقدامات خوب شان برای مردم و نیز دفاع از اسلام در برابر دشمنان توانستند سردار دل ها شوند.

وی ادامه داد: سردار با کودکان، خانواده شهدا و مردم خوش رفتار بودند. ایثار، گذشت، رشادت و شجاعت از ویژگی های بارز سردار بود. ما هم باید او را سرمشق و الگوی زندگی مان قرار دهیم.

شمشکی افزود: رفتار و منش شهید سلیمانی به گونه ای بود که جوانان ما می خواهند مانند او باشند و بارها عنوان کردند که ما هر کدام سردار سلیمانی هستیم و برای سربلندی ایران و دفاع از اسلام تلاش می کنیم.

وی اظهار داشت: جوانان ما به خصوص ورزشکاران باید از رفتار و منش سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی درس بگیرند و ایشان را الگو خود قرار دهند چرا که سردار با منش پهلوانی خود توانست تا همیشه در دل ها و ذهن مردم زنده بماند.

رئیس انجمن اسکی در پایان گفت: اهدای مدال ورزشکاران ما به سپهبد شهید سلیمانی نشان می دهد که ملی پوشان ما می خواهند در راه و مسیر سردار قدم بردارند و با او شریک باشند که این اتفاق بسیار ارزشمندی است.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *