رقابت‌های بین‌المللی پارااسکی؛

سکوهای قهرمانی در تصاحب اسکی‌بازان ایرانی

رقابت‌های بین‌المللی پارااسکی در ماده آلپاین مارپیچ کوچک برگزار شد.

به گزارش روابط‌عمومی فدراسیون جانبازان و معلولین، به مناسبت گرامی‌داشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی رقابت‌های بین‌المللی پارااسکی در ماده آلپاین مارپیچ کوچک با حضور ۱۴ اسکی‌باز شامل ۱۱ ورزشکار آقا و ۳ ورزشکار خانم امروز یکشنبه ۱۴ بهمن ماه در پیست دیزین برگزار شد.

در رقابت‌های صبح بخش مردان، صادق کلهر از ایران با مجموع دو زمان یک دقیقه و ۳۷ ثانیه و ۴۳ صدم ثانیه اول شد و مهمت از ترکیه با زمان یک دقیقه و ۸ ثانیه و ۶ صدم ثانیه در جایگاه دوم قرار گرفت و غلامرضا پناهی با زمان یک دقیقه و ۳۲ ثانیه و ۲۱ صدم ثانیه در مکان سوم ایستاد.
در بخش کم بینایان نیز احمد ساوه‌ای از ایران با زمان یک دقیقه و ۵۶ ثانیه و ۵ صدم ثانیه اول شد.
در بخش بانوان گلنار رحیموا از جمهوری آذربایجان در بخش کم بینایان با ثبت زمان یک دقیقه و ۵۵ ثانیه و ۳۹ صدم ثانیه اول شد. مریم حاجی لو از ایران با مجموع دو زمان ۲ دقیقه و ۱۶ ثانیه و ۸ صدم ثانیه در رتبه نخست قرار گرفت و مریم قاسمی از ایران با زمان ۳ دقیقه ۱۶ ثانیه و ۳۴ صدم ثانیه دوم شد.

دور دوم مسابقات مارپیچ کوچک در بخش مردان صادق کلهر از ایران با مجموع در زمان یک دقیقه و ۳۹ ثانیه و ۲۷ صدم ثانیه در جایگاه نخست قرار گرفت. سید احمد جعفری از ایران با مجموع دو زمان ۲ دقیقه و ۲۰ ثانیه و غلامرضا پناهی از ایران با مجموع ۲ دقیقه و ۲۱ ثانیه و ۳۰ صدم ثانیه سوم شد. احمد ساوه ای از ایران در بخش کم‌بینایان و نابینایان با مجموع دو زمان ۲ دقیقه و ۵۲ ثانیه اول شد.

در بخش بانوان گلنار راهیمورا از جمهوری آذربایجان با مجموع دو زمان ۳ دقیقه و ۲۹ ثانیه در بخش نابینایان و کم بینایان اول شد.
مریم قاسمی با زمان ۴ دقیقه و ۵۷ ثانیه و ۳۶ صدم ثانیه اول شد و مریم حاجی لو از اتمام مسابقه بازماند‌.

رقابت‌های پاراآلپاین در دو ماده مارپیچ بزرگ و کوچک به پایان رسید و از فردا دوشنبه ۱۵ بهمن در پیست دیزین مسابقات اسنوبرد آغاز می شود.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *