رقابت های جهانی وزنه برداری معلولین – مکزیک 2017؛

سیامند رحمان دوباره بر بام دنیا ایستاد/ منصور پورمیرزایی نایب قهرمان شد

قوی ترین مرد دارای معلولیت جهان با کسب نشان طلا از رقابت های جهانی مکزیک، بار دیگر از عنوان قهرمانی خود در جهان دفاع کرد.

سیامند رحمان در جریان برگزاری ششمین روز از مسابقات جهانی وزنه برداری معلولین مکزیک در رقابت های دسته فوق سنگین، ۱۰۷+  کیلوگرم به مصاف حریفان رفت.

وی در حرکت اول وزنه ۲۶۵ کیلوگرمی را انتخاب کرد و به راحتی آن را بالای سر برد، در حرکت دوم وزنه ۲۷۵ کیلوگرمی را نیز مهار کرد و درحرکت سوم با مهار وزنه ۲۸۵ کیلوگرمی به نشان طلا و عنوان قهرمانی دست یافت.

منصور پورمیرزایی دیگر نماینده کشورمان نیز در حرکت اول وزنه ۲۳۶ کیلوگرمی را انتخاب و به راحتی آن را مهار کرد، در حرکت دوم وزنه ۲۴۱ کیلوگرمی را با موفقیت بالای سر برد و در حرکت سوم از مهار وزنه ۲۶۰ کیلوگرمی بازماند و با رکورد ۲۴۱ کیلوگرم به نشان نقره و عنوان نایب قهرمانی جهان دست یافت.

عنوان سوم و نشان برنز این دسته نیز به نماینده اردن با رکورد ۲۳۵ کیلوگرم رسید.

بر این اساس کاروان کشورمان با کسب ۳ نشان طلا، ۴ نقره و یک برنز تا پایان روز ششم مسابقات در جایگاه دوم قرار دارد.

فردا و در هفتمین وآخرین روز مسابقات، صمد عباسی، آخرین نماینده کشورمان از ساعت ۲۳ به وقت تهران در رقابت های دسته ۶۵ کیلوگرم به مصاف حریفان خواهد رفت.

رقابت های جهانی مکزیک از ۱۱ تا ۱۸ آذر ماه به میزبانی مکزیکوسیتی برپاست و تیم ملی ایران با ۱۴ نماینده خود در این رویداد حضور یافته است.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *