سومین دوره ی رقابت های پاراآسیایی 2018 جاکارتا:

سیفی‌پور: تهران محلی برای تمرین ندارد/ تلاش‌هایم نتیجه داد

 
پرتابگر طلایی ایران در سومین دوره بازی‌های پاراآسیایی گفت: تلاش‌های شبانه‌روزی من نتیجه داد و توانستم به مدال طلا دست پیدا کنم.
یونس سیفی‌پور بعد از مراسم اهدای مدالش اظهار داشت: رقبای قدرتمندی داشتم به ویژه ورزشکاران اماراتی و کویتی سعی می‌کردند به من نزدیک شوند، اما تلاش‌های شبانه‌روزی من نتیجه داد و توانستم به مدال طلا دست پیدا کنم.
یونس سیفی‌پور این جملات را به کمک مربی‌اش ادا کرد. وی که رشته اصلی‌اش پرتاب وزنه است تا چهار روز دیگر در این بخش با رقبای آسیایی خود روبه‌رو می‌شود.
مربی یونس سیفی‌پور با بیان این نکته ابراز امیدواری کرد او در بخش پرتاب کلاب ضمن کسب مدال طلای بازی‌های پاراآسیایی، رکورد پارالمپیک را جابه‌جا می‌کند.
هرمز رادصادقی، مربی سیفی‌پور با بیان اینکه تمرین کردن در دو رشته در دوومیدانی کار دشواری است، تصریح کرد: در این مدت یونس و خانواده‌اش روزهای سختی را پشت سر گذاشتند و او در گرما و سرما تمرین می کرد.
وی در پاسخ به اینکه چرا سیفی‌پور در دو ماده رقابت می‌کند، گفت: چون او توانایی این کار را داشت و می‌توانست در آسیا دو مدال بگیرد، اما در مسابقات جهانی و پارالمپیک تنها در یک ماده باید رقابت کند. حققیتاً یونس ورزشکار پرتوانی است و امیدوارم روز به روز بهتر شود.
صادقی در خاتمه تصریح کرد: امیدوارم مسئولان به این ورزشکاران اهمیت بیشتری بدهند. انصافاً تمرین کردن این گروه با توجه به شرایطی که دارند، سخت و دشوار است. ما در استان تهران محل تمرین مناسب نداریم و از این بابت دچار مشکل هستیم. امیدوارم مسئولان ورزش استان حرکتی کند و این ورزشکار برای سال آینده روی زمین نماند.
print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *