از عملکرد بازیکنان تیم والیبال نشسته پالایش نفت آبادان رضایت دارم

سیلاوی‌زاده: بهترین بازیکنان دنیا در لیگ حضور دارند

با اتمام مرحله دوم رقابت‌های لیگ برتر والیبال نشسته مردان، سرمربی پالایش نفت آبادان عملکرد تیم خود را رضایت‌بخش دانست.

عبدالزهرا سیلاوی‌زاده، سرمربی تیم والیبال نشسته پالایش نفت آبادان در گفت‌وگو با روابط عمومی فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین بیان کرد: حدود ۲۵ سال است که در حوزه والیبال ایستاده و نشسته فعالیت دارم و به صورت مقطعی هدایت تیم پالایش نفت آبادان را در لیگ بر عهده داشتم و مجدد بعد از شش سال به عنوان سرمربی همراه این تیم در مسابقات حاضر شدم.

وی ادامه داد: با توجه به شیوع بیماری کرونا، مسابقات، اردوها و سالن‌های ورزشی در طول یکسال اخیر تعطیل بود و ورزشکاران ما از فضای تمرین متمرکز دور بودند و در خانه ورزش را پیگیری کردند. این موضوع باعث شد که آنها در مسابقات از آمادگی بالایی برخوردار نباشند.

سیلاوی‌زاده افرود: البته هدف ما حفظ سلامتی ورزشکاران و افزایش حضور جانبازان و معلولین در ورزش است، به همین دلیل امسال با توجه به شرایط شیوع ویروس کووید ۱۹ اصراری به برگزاری اردوهای متمرکز نداشتیم.

وی تصریح کرد: باشگاه پالایش نفت آبادان نیز به دنبال افزایش انگیزه و حفظ روحیه ورزشی در بین ورزشکاران جانباز و معلول استان است و کسب مدال و سکوهای قهرمانی در مرحله بعدی اهداف مسئولین این باشگاه قرار دارد.

سرمربی پالایش اظهار داشت: در مرحله اول مسابقات، با برد مقابل تیم شهرداری ارومیه، یک پیروزی در کارنامه تیم ثبت کردیم. در مرحله دوم نیز اولین دیدارمان با تیم قدرتمند مس شهر بابک بود و در ادامه برابر تیم خوب ذوب آهن حاضر شدیم و در نهایت با پیروزی برابر سپیدرود رشت به کارمان در این دوره از رقابت‌ها پایان دادیم.

سیلاوی‌زاده عنوان کرد: تیم ما ترکیبی از بازیکنان جوان و با تجربه بود که از عملکرد آنها رضایت دارم چرا که ورزشکاران تیم پالایش با کمترین زمان تمرین، مقابل تیم‌های بزرگ و قوی لیگ با تمام توان بازی کردند.

وی بیان کرد: والیبال نشسته ایران، قهرمان جهان است و در لیگ بهترین بازیکنان دنیا حضور دارند و به همین دلیل بازی برابر هر یک از تیم‌ها کار سختی است.

سرمربی تیم پالایش نفت آبادان در پایان گفت: از مسئولین فدراسیون، انجمن و سازمان لیگ والیبال نشسته که با وجود شیوع بیماری کرونا، فضایی را برای برپایی لیگ ایجاد کردند تشکر و قدردانی می‌کنم.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *