سرمربی تیم ملی شنا جانبازان و معلولین:

شناگران مستعدی در رده جوانان داریم / مرحله دوم اردو را با هدف تعیین ترکیب تیم ملی برگزار کردیم

ایزدی گفت: حضور شناگران مستعد در رده جوانان نوید تدوام موفقیت های تیم ملی در بازی های پاراآسیایی می دهد.

ایزدی سرمربی تیم ملی شنای جوانان در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین بیان کرد: دومین مرحله اردوی انتخابی تیم ملی با ترکیب ورزشکارانی از مرحله نخست و شناگرانی که در مرحله اول حضور نداشتند در کمپ تیم های ملی فدراسیون برگزار شد.

وی ادامه داد: هدف از برگزاری این اردو جمع بندی و نهایی شدن نفرات تیم ملی بود تا ترکیب اصلی را به کمیته ملی پارالمپیک معرفی کنیم و بر اساس آن تمرینات منظمی را تا زمان اعزام برنامه ریزی کنیم.

ایزدی افزود: برخی از شناگران ما در مسابقات قهرمانی کشور امکان حضور نداشتند یا با حضور ورزشکاران با تجربه تر از کسب مدال در رقابت ها بازمی ماندند اما این اردوها فرصتی شد تا شناگران مستعد را در رده جوانان و نوجوانان شناسایی نماییم.

وی تصریح کرد: شناگرانی که در اردو حضور داشتند از استعداد و پتانسیل بالایی برای حضور موفق در بازی های پاراآسیایی بحرین برخوردار هستند و این نوید تداوم موفقیت های تیم ملی شنای ایران در رویدادهای بین المللی را می دهد.

سرمربی تیم ملی جوانان عنوان کرد: شنا ورزش پر مدالی است و شش طلای شاهین ایزدیار در بازی های پاراآسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا نشان داد که تیم ملی می تواند از رشته های افتخارآفرین کاروان ایران در مسابقات ورزشی باشد. البته کسب موفقیت ملی پوشان نیاز به برنامه منظم و مدون دارد تا بتوانند از قهرمانان ایران باشند.

ایزدی اظهار داشت: در تلاش هستیم در اردوهای آینده با ترکیب اصلی روندمان را  ادامه بدهیم و با وجود ورزشکاران مستعدی که در تیم حضور دارند می توانیم بهترین شناگران را در کلاسبندی های مختلف داشته باشیم.

سرمربی تیم ملی شنا در پایان گفت: توجه به رده جوانان اهمیت بالایی دارد و اگر به صورت هدفمند آن را دنبال کنیم، پشتوانه خوبی برای تیم بزرگسالان خواهیم داشت و شاهد کسب مدال های خوشرنگ در میادین بین المللی خواهیم بود.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *