خداحافظی اولین نماینده ایران در رشته اسکی معلولین؛

صادق کلهر: خداحافظی می کنم تا فرصت برای ورزشکاران جدید ایجاد شود/ در کسوت مربی گری در اسکی فعالیت خواهم داشت

 

امروز پنج شنبه و در آخرین روز از رقابت های کاپ آسیا در بخش آلپاین، صادق کلهر، ملی پوش پیش کسوت اسکی جانبازان و معلولین از دنیای قهرمانی خداحافظی کرد.

وی در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون در این خصوص گفت: از سال ۱۹۹۸ تا ۲۰۱۴ و در جریان ۵ دوره بازی های پارالمپیک زمستانی، تنها نماینده کشورمان بودم و امروز در آخرین روز از رقابت های کاپ آسیا تصمیم گرفتم از دنیای قهرمانی خداحافظی کنم.

کلهر افزود: از این پس تصمیم دارم فعالیتم در اسکی را در مربی گری دنبال کنم و امیدوارم بتوانم تجربیاتی که در این سالها بدست آوردم به ورزشکاران جوان و جدید منتقل کنم.

سرمربی تیم ملی اسکی جانبازان و معلولین خاطر نشان کرد: پتانسیل خوبی در اسکی معلولین ایران ایجاد شده و امیدوارم با حمایت و سرمایه گذاری کمیته ملی پارالمپیک و فدراسیون جانبازان و معلولین بتوانیم هر سال ورزشکاران جدید و جوان را جذب کنیم و این رشته را به جایگاه خوبی برسانیم و به اهداف بلند مدت دست پیدا کنیم.

اولین نماینده اسکی معلولین ایران در پایان گفت: با توجه به اینکه در حال حاضر تنها یک سهمیه برای بازی های پارالمپیک در بخش آلپاین داریم، تصمیم گرفتم این فرصت را به جوانان بدهم و امیدواریم در بازی های پارالمپیک کره جنوبی نمایندگان کشورمان به نتایج خوبی دست پیدا کنند.

در پایان این رقابت ها از سوی کمیته ملی پارالمپیک لوح تقدیری به منظور قدردانی از سالهای حضور کلهر در عرصه ی قهرمانی به وی اهدا شد.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *