جام جهانی پاراتیراندازی - 2019 العین؛

صعود میرشفیعی به فینال تپانچه بادی ده متر مردان / زمانی در جایگاه شانزدهم ایستاد

سیدمحمدرضا میرشفیعی توانست به فینال تپانچه بادی ده متر مردان رقابت های جام جهانی پاراتیراندازی ۲۰۱۹ العین امارات صعود کند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون جانبازان و معلولین، امروز و در سومین روز از رقابت های جام جهانی ۲۰۱۹ پاراتیراندازی العین امارات ۲ ملی پوش کشورمان با حریفان خود به رقابت پرداختند.

محمدرضا میرشفیعی نماینده کشورمان در ماده P1 تپانچه بادی ۱۰ متر مردان در کلاس SH1 با ثبت رکورد ۵۶۲ در جایگاه هشتم قرار گرفت و راهی مرحله فینال شد.

مهدی زمانی دیگر نماینده کشورمان در همین ماده با رکورد ۵۵۵ در رده شانزدهم ایستاد و از صعود به فینال بازماند.

همچنین زهرا غلامزاده در ماده R9 تفنگ درازکش خفیف ۵۰ متر و در کلاس SH2 در مرحله دوم مقدماتی امروز به مصاف رقبای خود می رود. او در روز گذشته با رکورد  ۶۲۳ و قرار گرفتن در جایگاه نخست، توانست مرحله حذفی مقدماتی را پشت سر بگذارد.

سمیرا ارم، ساره جوانمردی، زهرا غلامزاده، مهدی زمانی، حسن اکبری، سیدمحمدرضا میرشفیعی، رقیه شجاعی، مهدی برنایی و زیور فدایی ۹ ملی پوش تیرانداز کشورمان هستند که در این دوره از رقابت ها حضور دارند.

یوسف آجورلو به عنوان سرمربی هدایت تیم ملی را بر عهده دارد. سیدرمضان صالح نژاد، صدیقه برمکی به عنوان مربی و فرید آجورلو به عنوان تکنسین تیم ملی را در این رقابت ها همراهی خواهند کرد.

گفتنی است مسابقات جام جهانی پاراتیراندازی ۲۰۱۹ العین امارات از روز شنبه ۲۷ بهمن ماه آغاز شده و تا ۴ اسفند ماه ادامه دارد.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *