سرپرست هیئت ورزش‌های جانبازان و معلولین تهران؛

طباطبائیان: بسته های حمایتی را در سطح استان توزیع کردیم/ حضور قهرمانان پارالمپیکی در رزمایش

 سرپرست هیئت ورزش‌های جانبازان و معلولین استان تهران درباره فعالیت این هیئت در رزمایش “همت جوانانه و کمک مومنانه” توضیحاتی ارائه داد.

به گزارش وب‌سایت فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین، در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری (مُدظله العالی) در خصوص رزمایش همدلی و کمک مومنانه به نیازمندان، هیئت تهران به توزیع بسته‌های معیشتی و حمایتی پرداخت.

سیدمجید طباطبائیان سرپرست هیئت در گفتگو با وب سایت فدراسیون بیان کرد: از ابتدا ماه مبارک رمضان با حضور در این رزمایش، بسته‌های بهداشتی و معیشتی را در بین خانواده‌های ورزشکاران جانباز و معلول آسیب دیده از بیماری کرونا در استان تهران توزیع کردیم.

وی ادامه داد: دو مرحله توزیع در منطقه شمیران در حال انجام است تا در تمام نقاط پایتخت، حمایت لازم از خانواده مورد نظر انجام گیرد.

طباطبائیان افزود: خوشبختانه جامعه ورزش جانبازان و معلولین در این رزمایش توانست عملکرد موفقی داشته باشد و در این حرکت جهادی با تمام ارگان‌ها و نهاد‌ها همراه شود.

وی عنوان کرد: ورزشکاران و قهرمانان پارالمپیکی استان تهران نیز به صورت انفرادی به توزیع بسته‌های حمایتی پرداختند و ما در مراحل بعدی به طور حتم از حضور آنها و خیرین استان بهره خواهیم برد.

سرپرست هیئت در پایان گفت: از ستاد آستان قدس رضوی تشکر می کنم که لیست خانواده های مورد نظر را از ما دریافت کردند تا بسته‌های حمایتی دیگری را برای این عزیزان ارسال نمایند.

 

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *