جوان ترین عضو تیم ملی بسکتبال با ویلچر؛

عباسی: دوست دارم به عنوان لژیونر در لیگ های خارجی حضور یابم/ قدردان حمایت های پدرم هستم

مهدی عباسی، جوان ترین عضو تیم ملی بسکتبال با ویلچر است که برای اولین بار به اردوی تیم ملی بزرگسالان دعوت شد.

عباسی متولد سال ۸۱ در اراک و دانش آموز کلاس نهم است. وی از سال ۹۱ از طریق معلم ورزش مدرسه اش با این رشته آشنا شد و به مدت ۵ سال است که در بسکتبال با ویلچر فعالیت می کند.

وی در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون اضافه کرد: پس از ورود به این رشته به مدت دو سال به صورت آماتور با تیم اراک کار می کردم و در مسابقات باشگاهی حضور داشتم. به تدریج وارد تمرینات حرفه ای شدم و توانستم به تیم ملی جوانان راه پیدا کنم و به مدت دو سال عضو این تیم بودم و در دو مسابقات اخیر در تایلند و کانادا نیز در تیم جوانان حضور داشتم و این اردو اولین دوره ای است که تیم ملی بزرگسالان دعوت شدم.

عباسی خاطر نشان کرد: بسکتبال با ویلچر برای من رشته ی مهیجی و جذابی است که به هیچ عنوان نمی خواهم آن را کنار بگذارم. این رشته ترکیبی از قدرت ذهن و جسم است و کوچک ترین دروازه و بزرگ ترین توپ را دارد و به خاطر همین ویژگی هاست که مجذوب آن شدم.

جوان ترین عضو تیم ملی بسکتبال با ویلچرگفت: اولین مربی من در بسکتبال با ویلچر مرحوم صباح میکائیلی بود که سال ۹۳ از دنیا رفت و زحمات زیادی برای من و بازیکنان جوان دیگر کشید. در کنار مربیان و عزیزانی که برای من در این مسیر زحمت کشیدند، جا دارد از پدر عزیزم قدردانی کنم که همواره حامی من بود و هر چه که نیاز داشتم تامین کرد. دستش را می بوسم و خوشحالم که توانستم با حضورم در مسیر ورزش حرفه ای باعث شادمانی خانواده و  افتخارشان شوم.

عباسی در پایان گفت: آرزو دارم در این رشته به بهترین جایگاه برسم و امیدوارم بتوانم روزی به عنوان لژیونر در لیگ های خارجی حضور داشته باشم و در آینده هم می خواهم به عنوان مربی بسکتبال با ویلچر فعالیت داشته باشم.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *