رئیس انجمن بسکتبال با ویلچر:

عملکرد تیم ملی در رقابت های ژاپن را ارزیابی می کنیم/ آغاز مسابقات باشگاهی به زودی

رئیس انجمن بسکتبال با ویلچر کشورمان از برنامه های تیم های ملی و لیگ این رشته خبر داد.

مهرداد آگین، رئیس انجمن بسکتبال با ویلچر کشورمان در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین بیان کرد: دومین مرحله اردو تیم ملی بانوان برگزار شد و امیدواریم که ملی پوشان از جهت فنی به استاندارهای لازم برسند و ما حمایت میزبان و با جذب اسپانسر بتوانیم این تیم را راهی رقابت های AOZ کنیم.

وی درباره تیم ملی مردان عنوان کرد: در این تیم از بازیکنان مستعد و جوان لیگ دعوت کردیم که عملکرد آنها را در تورنمنت ترکیه مورد بررسی و ارزیابی قرار دادیم و بازیکنانی که توانسته بودند موفق عمل کنند در ادامه اردوها و تورنمنت ژاپن نیز تیم را همراهی کردند.

رئیس انجمن ادامه داد: در تورنمنت اخیر تیم های ژاپن، استرالیا و کره جنوبی نیز حضور داشتند و سطح رقابت ها بسیار بالا بود و این موضوع به افزایش آمادگی ملی پوشان کمک زیادی کرد. در این رویداد لژیونرها را در اختیار داشتیم و بازیکنان با ارائه بازی خوب توانستند قهرمان این تورنمنت را از آن خود کنند.

وی تصریح کرد: در این تورنمنت توانستیم از ظرفیت تمام بازیکنان تیم استفاده کنیم و خوشبختانه به هدف اصلی مان که پیروزی برابر تیم اصلی استرالیا بود رسیدیم و قدرت این تیم در ذهن بازیکنان ما شکسته شد که این برد باعث افزایش روحیه تیم ما برای رقابت های آسیا و اقیانوسیه تایلند شد.

آگین اظهار داشت: تیم ملی مردان ما بسیار قدرتمند است و اگر توجه لازم را به آن داشته باشیم و بتواند در تورنمنت های مختلف شرکت کند به طور حتم در رویدادای جهانی و آسیایی بهترین نتیجه را خواهد گرفت.

وی بیان کرد: تیم های ملی بیشتر از اردو به بازی های تدارکاتی نیاز دارند تا نقاط ضعف و قوت خود را شناسایی و مهارت لازم برای دیدار مقابل تیم ها پیدا کنند. تورنمنت ترکیه و ژاپن برای تیم ما فرصت مناسبی بود و امیدواریم که بتوانیم باز هم تیم را به این گونه رقابت ها اعزام کنیم تا سطح آمادگی بازیکنان افزایش یابد.

آگین در ادامه درباره لیگ مردان اظهار داشت: جلساتی در این زمینه با حضور نماینده تیم های شرکت کننده در لیگ برگزار شد و تصمیمات اتخاذ شده را به استان ها ابلاغ کردیم و مقرر گردید که هیئت ها در خصوص تیم های خود اعلام آمادگی کنند و به زودی این رقابت ها را آغاز می کنیم.

وی تصریح کرد: هدف ما کمک به تیم ملی است و در همین راستا برنامه های لیگ دسته یک و برتر مردان را برنامه ریزی می کنیم.

رئیس انجمن بسکتبال در پایان گفت: در نظر داریم جلسه فنی برای آنالیز عملکرد تیم ملی در تورنمنت ژاپن برگزار کنیم و براساس شناسایی نقاط ضعف و قوت تیم، برنامه اردوهای تیم ملی برای مسابقات AOZ را تنظیم نماییم.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *