جوان ترین بانوی ملی پوش والیبال نشسته:

فاطمه جهانی: آرزویم پوشیدن لباس تیم ملی بود/ نخستین حضور در مسابقات جهانی و در ۱۵ سالگی برای من افتخار بزرگی است

 

فاطمه جهانی، بازیکن ۱۵ ساله ی تیم ملی والیبال نشسته بانوان کشورمان که نخستین میدان برون مرزی خود را در رقابت های جهانی هلند تجربه خواهد کرد، پیش از پایان اردوی متصل به این اعزام، با روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین گفتگو کرد.

جوان ترین بانوی ملی پوش والیبال نشسته کشورمان در این خصوص گفت: آرزویم پوشیدن لباس تیم ملی بود که از سال گذشته، به این افتخار دست یافتم.

فاطمه جهانی افزود: از ۸ سالگی در مدرسه برای تیم والیبال نشسته انتخاب شدم و فعالیت ورزشی ام آغاز شد. پس از چند سال تمرین به عضویت تیم استان در آمدم و مدت کوتاهی بعد، به طور ثابت عضو تیم باشگاهی هیات ورزش های جانبازان و معلولین کرمان شدم.

ملی پوش کرمانی تیم والیبال نشسته بانوان تاکید کرد: برنامه ریزی ام به صورتی است که  بتوانم در طول سال تحصیلی نیز همزمان به درس ها و تمرینات باشگاهی بپردازم و پس از اتمام دوره ی دبیرستان می خواهم رشته معماری را در دانشگاه دنبال کنم.

وی با اشاره به اهمیت رقابت های جهانی هلند، گفت: از آنجایی که نخستین مسابقه برون مرزی را در مسابقات جهانی هلند تجربه می کنم، حضور در میدان بازی ها و یا نیمکت نشینی بنا به نظر کادر فنی، برای من افتخار بزرگی است.

فاطمه جهانی در پایان خاطر نشان کرد: حمایت های معنوی و مادی خانواده ام و آموزش موثر مربی ام، خانم ایرانمش، موجب شد در دوره ی نوجوانی به تیم ملی راه پیدا کنم و از این بابت از خدا و مشوقین خودم بسیار سپاسگذارم و همه ی تلاش خود را در مسیر پیش رو خواهم کرد.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *