لیگ والیبال نشسته بانوان سال 96؛

قرعه کشی رقابت های مرحله اول برگزار شد/ حضور ۱۰ تیم در مسابقات لیگ والیبال نشسته بانوان

مراسم قرعه کشی رقابت های لیگ والیبال نشسته بانوان سال ۹۶ با حضور نمایندگان تیم ها برگزار شد.

خضراله ترابی، رئیس سازمان لیگ والیبال نشسته، با اعلام این خبر گفت: تاکنون ۱۰ تیم در بخش بانوان برای حضور در رقابت های لیگ امسال اعلام آمادگی کرده اند و نشست قرعه کشی این مسابقات امروز با حضور نمایندگان تیم ها برگزار شد.

وی افزود: بر اساس مقام های کسب شده توسط تیم ها، قرعه کشی صورت گرفت و ۵ تیم در گروه A و ۵ تیم در گروه B رقابت های دور اول را برگزارمی کنند.

ترابی اعلام کرد: تیم های ذوب آهن اصفهان، هیات خراسان رضوی، هیات همدان، هیات ساری و شهرداری ارومیه در گروه A  و تیم های ماهان سپاهان اصفهان، هیات کرمان، توان یابان همدان، هیات آمل و هیات خوزستان در گروه B قرعه کشی شدند.

رئیس سازمان لیگ خاطر نشان کرد: پس از برگزاری مسابقات دور اول، تیم های اول و دوم هر گروه به اضافه ی تیم سوم که امتیاز بیشتری کسب کرده باشد، در دور دوم یا نهایی، در قالب لیگ برتر به رقابت  خواهند پرداخت و ۵ تیم باقی مانده نیز در قالب دسته یک این مسابقات را انجام می دهند.

وی در پایان گفت: هر دو دور مسابقات قطعا تا پایان سال جاری انجام می شود و منتظر دریافت درخواست میزبانی ها هستیم تا پس از بررسی، تاریخ و مکان دقیق رقابت های مرحله اول اعلام شود.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *