قهوه بن‌مانو از رشته های ورزشی جانبازان و معلولین حمایت می‌کند

تفاهم نامه همکاری بین فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین با شرکت صنایع غذایی و بسته‌بندی عسل دخت شهد (بن‌مانو) امضا شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین، طی جلسه‌ای که امروز یکشنبه ششم تیرماه با حضور رئیس، بازرس، مشاور اقتصادی و سرپرست خزانه‌داری فدراسیون و مدیرعامل شرکت صنایع غذایی و بسته‌بندی عسل دخت شهد (بن‌مانو)برگزار شد، تفاهم نامه همکاری دو طرف، به امضای سیدمحمدشروین اسبقیان رئیس فدراسیون و حامد موثق مدیرعامل شرکت صنایع غذایی و بسته‌بندی عسل دخت شهد (بن‌مانو) رسید.

مدیرعامل قهوه بن‌مانو با اشاره به علاقمندی این مجموعه برای کمک به جانبازان و معلولین گفت: ما برای پیشرفت مجموعه کاری خودمان از سال‌های گذشته تلاش کرده‌ایم تا در مسیر مشارکت‌های اجتماعی فعال باشیم. ما معتقدیم این همکاری برای هر دو طرف ارزشمند خواهد بود و سال گذشته حمایت ما از ورزش جانبازان و معلولین برکات الهی و معنویی را برای مجموعه بن مانو در پی داشت. خوشحالیم که می‌توانیم سهمی در این حوزه داشته باشیم و امیدوارم که حضور ما باعث ترغیب دیگر حامیان مالی برای حمایت از ورزش جانبازان و معلولین شود.

در این نشست، دکتر اسبقیان ضمن تشکر و قدردانی از موثق و شرکت قهوه بن مانو برای حمایت از مسابقات و برنامه های فدراسیون در سال گذشته، عنوان کرد: حضور شما و حمایتتان برای ما و مجموعه بسیار ارزشمند است. خدمت و کار برای جانبازان و معلولین ارزش معنوی دارد. هر کسی با خدمت به این حوزه ورزشی با خداوند معامله می کند که در دنیا و آخرت پاداش آن را دریافت خواهد کرد. برای شما و همکارانتان در شرکت قهوه بن مانو آرزوی سلامتی و توفیق روزافزون دارم.

بر اساس این تفاهم نامه، مجموعـه قهوه بن مانو از رشته های ورزشی جانبـازان و معلولیـن حمایت می‌کند.

عکس: رضا جوشقانی

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *