معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان:

قول کمک ویژه به ورزش جانبازان و معلولین را می‌دهم/ دولت نگاه خاصی به ورزش این حوزه دارد

پولادگر گفت: قول می‌دهم در حد توانمان کمک ویژه ای به ورزش جانبازان و معلولین داشته باشیم.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین، محمد پولادگر معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان در مجمع عمومی و سالیانه فدراسیون بیان کرد: نکاتی که در این جلسه بیان شد، مشکلاتی است که به صورت عام وجود دارد. در دولت نگاه خاصی به ورزش جانبازان و معلولین وجود دارد و حمایت خوبی از این حوزه می‌شود. نگاهی که در سایر کشورها نیست. از این جهت باید قدردان دولت باشیم. یکی از دلایل این موضوع، اقدام مهم در بحث برابری پاداش‌ها بود که در هیچ کشور دیگری اینگونه نیست.

وی ادامه داد: سال‌ها حضور خسروی وفا در این حوزه دستاوردهای بزرگی را برای ورزش جانبازان و معلولین داشته است. مالکیت ساختمان فعلی فدراسیون، یک اقدام بزرگ بود که در زمان خسروی وفا رخ داد و باید خدا را برای این داشته‌ها شکر کرد.

معاون وزیر ورزش گفت: باید همه تلاش کنیم که قشر جانبازان و معلولین در جامعه دیده شوند. این قشر، افراد خاص و برگزیده خدا هستند و ما در قبال آنها مسئولیت انسانی و اخلاقی و دینی داریم. قول می‌دهم در حد توانمان کمک ویژه به ورزش جانبازان و معلولین داشته باشیم.

پولادگر عنوان کرد: متضرر شدن رشته‌ها بابت جدا شدن از فدراسیون جانبازان و معلولین و رفتن به فدراسیون آن رشته را قبول ندارم. به نظرم باید از سایر رشته‌ها کمک فنی گرفته شود تا رشته‌های مربوطه ارتقا یابند. امیدوارم این فرهنگ ایجاد شود که تک تک رشته‌ها حمایت شوند و مورد توجه قرار بگیرند.

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای در پایان ضمن تشکر از اعضا حاضر در مجمع، گفت: امیدوارم در سال جاری فعالیت های فدراسیون و هیئت های استانی با همان انگیزه ادامه پیدا کند تا در میادین پیش رو شاهد تکرار موفقیت های تیم های ملی باشیم.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *