لوگوی بازی های پارا آسیایی جوانان ۲۰۲۱ رونمایی شد

کمیته برگزاری بازی های پاراآسیایی جوانان ۲۰۲۱ از لوگوی این رقابت ها رونمایی کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین و به نقل از کمیته ملی پارالمپیک، رئیس کمیته برگزاری بازی ها در این خصوص اظهار داشت: این حرکت اقدامی روبه جلو در جهت افزایش آمادگی چهارمین دوره از بازی های جوانان بحرین است.

مجید راشد، رئیس کمیته پارالمپیک آسیا، نیز رونمایی از لوگوی بازی ها را اقدامی مثبت خواند و در خصوص طراحی آن گفت: رنگ و شکل این لوگو، روحیه تسلیم ناپذیر پاراورزشکاران جوانان را به تصویر می کشد که آماده ارائه توانمندی های خود هستند. به علاوه، ما از پیشرفت های حاصله در ایجاد آمادگی هرچه بیشتر در خصوص این رویداد بسیار خرسندیم و اطمینان داریم این بازی ها میراث بسیار مهمی در منطقه از خود بر جای خواهد گذاشت. این بازی ها برای جوانان الهام بخش خواهد بود و به توسعه جنبش در سرتاسر منطقه کمک می کند.

اجزای اصلی لوگو متشکل از دو جوان، یکی روی ویلچر و دیگری با یک پروتز، که در حال پرش از روی مانعی هستند که به شکل عدد یک طراحی شده است. این لوگو با هدف به نمایش گذاشتن دستاوردهای افراد دارای معلولیت و ایجاد توسعه پایدار و برابری بین دختران و پسران طراحی شده است. این لوگو همچنین تلاش های کشور بحرین برای کمک به جامعه معلولان در جهت دستیابی به تعالی ورزشی را نیز نشان می دهد.

در این دوره از بازی ها، نزدیک به ۸۰۰ ورزشکار زیر ۲۳ سال در ۹ رشته ورزشی از تاریخ ۱۱ الی ۱۵ آذر با هم به رقابت خواهند پرداخت.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *