رئیس سازمان لیگ والیبال نشسته:

لیگ پویایی در سال ۹۸ داشتیم/ به دنبال برگزاری جام حذفی بانوان در جدیدیم/ اهدا مدال محمدی به مدافعان سلامت، روحیه بخش بود

رئیس سازمان لیگ والیبال نشسته از اهداف و برنامه‌های این سازمان در سال جدید گفت.

مهدی آشوری، رئیس سازمان لیگ والیبال نشسته کشورمان، در گفتگو با وب‌سایت فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین بیان کرد: در سال گذشته، لیگ پویایی در گروه مردان و بانوان داشتیم‌ که متاسفانه به دلیل شیوع بیماری کرونا در کشور، ادامه رقابت‌های لیگ برتر و دسته یک مردان به تعویق افتاد.

ادامه رقابت‌های لیگ پس از ثبات شرایط سلامتی در جامعه

وی ادامه داد: خوشبختانه لیگ بانوان سال گذشته به پایان رسید و در رقابت‌های لیگ دسته یک مردان ۲۸ تیم حضور داشتند که ۴۳ بازی در مرحله اول انجام شد‌ همچنین در لیگ برتر مردان نیز تاکنون ۳۰ بازی انجام شده است و هفته‌های پایانی دور برگشت لیگ برتر و مراحل دوم و سوم لیگ دسته یک آقایان پس از پایان بیماری و خروج این ویروس از کشور و عادی شدن شرایط برگزار خواهد شد.

هدف‌مان برگزاری جام حذفی بانوان در سال جدید است

آشوری افزود: در جام حذفی سال گذشته، حدود ۱۵۴ تیم و ۲۰۰۰ ورزشکار حضور داشتند و در نظر داریم در سال جدید هم این رقابت‌ها در هر دو گروه مردان و بانوان برگزار کنیم.

سیر هفت‌سین را دوست دارم

وی درباره سفره هفت سین و نوروز عنوان کرد: از سین‌های این سفره سیر را دوست دارم چرا که دارای خاصیت‌های فراوان بوده و برای سلامتی مفید است و با توجه به شیوع بیماری کرونا، من به این سین علاقه دارم.

اهدا مدال پیشکسوت والیبال نشسته به مدافعان سلامت، روحیه بخش بود

وی درباره اهدا مدال محمدی به کادر درمانی بیمارستان امام خمینی (ره) اظهار کرد: من اهل محلات و همشهری این بازیکن هستم. محمدی از پیشکسوتان والیبال نشسته بوده که در تیم ملی بازی کرده است و با اهدا مدال خود، به مدافعان سلامت و جامعه درمانی کشور روحیه داد که امیدوارم دیگر ورزشکاران نیز این راه را ادامه دهند. محمدی کار بسیار خوبی انجام داد و باید از تشکر کرد.

رئیس سازمان لیگ والیبال نشسته در پایان گفت: امیدوارم سال جدید، سالی همراه با سلامتی برای مردم ایران باشد.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *