تمام زمان ام را صرف تمرین می کنم

متقیان: آرزو دارم مدال پارالمپیک توکیو را کسب کنم

ملی پوش پارادوومیدانی گفت: آرزو دارم در بازی های پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو برای کشورم مدال آوری کنم.

هاشمیه متقیان ملی پوش پارادوومیدانی در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین بیان کرد: ابتدا در رشته والیبال نشسته فعالیت می کردم اما به دلیل شرایط جسمانی ام نتوانستم این مسیر را ادامه دهم و با پیشنهاد مربی ام وارد دوومیدانی شدم و خوشبختانه در این رشته پس از ۳ سال حضور توانستم به تیم ملی راه پیدا کنم.

وی ادامه داد: بهترین موفقیتم به مربوط به مدال نقره بازی های پاراآسیایی کره جنوبی است اما شیرین ترین خاطره ورزشی ام مربوط به مدال نقره رقابت های جهانی لندن است و آرزو دارم که بتوانم چهارمی پارالمپیک ریو را با کسب مدال در ۲۰۲۰ توکیو جبران کنم.

متقیان افزود: مربی ام مشوق اصلی من بود و خانواده ام کمک زیادی به من کردند تا بتوانم در این رشته پیشرفت کنم.

وی عنوان کرد: با توجه به هدفی که دارم ۶ روز در هفته را به تمرین می پردازم و تمام زمان ام را صرف آماده شدن برای مسابقات می کنم و روز جمعه ریکاوری انجام می دهم.

متقیان اظهار داشت: خوشبختانه موفقیت های ورزشکاران جانبازان و معلولین باعث شد تا افرادی که دارای معلولیت هستند با ورزش آشنایی پیدا کنند و برای ورود به این عرصه علاقه مند شوند. در مسابقات بسیاری شاهد حضور تعدادی از ورزشکاران جوان بودم که برای ورود به پارادوومیدانی علاقه ی زیادی داشتند.

ملی پوش پارادوومیدانی در پایان گفت: امیدوارم که مانند بازی های پاراآسیایی جاکارتا که توانستم برای تیم ملی و کشورم افتخار آفرینی کنم و مدال بدست آورم در پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو هم به این موفقیت دست پیدا کنم.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *