سومین دوره ی رقابت های پاراآسیایی 2018 جاکارتا:

محمدی: همین جا از دنیای قهرمانی خداحافظی می کنم/حریف مالزیایی من مدام خطا می کرد

 
حمزه محمدی، وزنه بردار کشورمان در دسته ۶۵ کیلوگرم، صاحب گردن آویز برنز شد و در مکان سوم رقابت‌های پاراآسیایی ۲۰۱۸ ایستاد.
محمدی در این خصوص گفت: رقابت سختی داشتم و می‌دانستم باید در انتخاب وزنه هایم دقت کنم اما موضوعات دیگری نیز در زمان رقابتم وجود داشت که باعث شد نتوانم مدال نقره را قطعی کنم.
وی افزود: متاسفانه تعداد زیادی از وزنه هایی که رقبای من می زدند، خطا بود اما داوران به راحتی دو چراغ سفید به آن می دادند که واقعا جای تعجب داشت. اگر یکی از همان خطاها را می گرفتند، من نایب قهرمان می شدم. البته باید بگویم با وزنه مشترک با وزنه بردار هندی به این مقام رسیدم اما وزنم کمتر از او بود. وزنه بردار هندی نیز تلاش زیادی داشت و این در حالی است که او را هرگز در گذشته ندیده بودم.
محمدی در پایان خاطرنشان کرد: من در پاراآسیایی ۲۰۱۰ گوانگجو طلا گرفتم. در پاراآسیایی ۲۰۱۴ صاحب مدال نقره شدم و اینجا بعد از کسب مدال برنز، از آنجا که کلکسیون مدال هایم کامل شده، از ورزش قهرمانی خداحافظی می کنم. امیدوارم توانسته باشم در این سال ها افتخارات خوبی را برای کشورم کسب کرده باشم و مردم از تلاش هایم رضایت داشته باشند.
print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *