تقدیر از معلم قهرمان در روز معلم

مدافعین سلامت بیمارستان امام خمینی از حسن محمدی قدردانی کردند

چندی پیش، باشیوع بیماری کرونا و همزمان با جانفشانی‌های کادر درمان کشورمان، حسن محمدی، پیشکسوت تیم ملی، مربی والیبال نشسته، معلم و مدیر مدرسه، مدال طلای مسابقات جهانی برزیل خود و تندیس مبارک آستان قدس رضوی را به پرستاران بیمارستان امام خمینی(ره) در محلات اهدا کرد.

به گزارش وب‌سایت فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین، همزمان با ۱۲ اردیبهشت و گرامیداشت روز معلم، کادر سلامت بیمارستان امام خمینی(ره)، با حضور در منزل این قهرمان ضمن تبریک روز معلم، از او تشکر کردند.

پرستاران این بیمارستان با امضای جملات یادگاری بر روی لباس حفاظت فردی کادر درمان، اهدای گل و لوح تقدیر از این معلم، مربی و پیشکسوت تیم ملی قدردانی کردند.

*ارزشمندترین هدیه‌ی دوران کارم را امروز گرفتم*

محمدی در این خصوص گفت: من انتظار این هدیه و تقدیر را نداشتم اما فکر می‌کنم ارزشمندترین هدیه روز معلم دوران کارم را امروز گرفتم و از این بابت خدا را شاکرم.

*آموزش هیچ‌گاه تعطیل نمی‌شود*

وی تاکید کرد: کرونا با مشکلاتی که ایجاد کرد برای همه‌ی ما درس‌هایی ارزشمندی به همراه داشت.‌ یادگیری و آموزش هیچ‌گاه تعطیل نمی‌شود.

وی در پایان خاطر نشان کرد: من باور دارم قهرمانان کشورم در این مقطع به راستی کادر درمان ما هستند و شایسته مدال طلا و تقدیر.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *