ملی پوش پارادوومیدانی:

طلا جاکارتا بهترین خاطره ورزشی ام است/برای کسب مدال پارالمپیک تمرین می کنم

مختاری گفت: شیرین ترین لحظه ورزشی ام کسب مدال طلا بازی های پاراآسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا است.

علیرضا مختاری ملی پوش پارا دوومیدانی کشورمان در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین بیان کرد:در ابتدا وارد رشته والیبال نشسته شدم اما پس از آن پرتاب وزنه را انتخاب کردم و توانستم در رقابت های دوومیدانی عملکرد موفق تری داشته باشم و فعالیت ورزشی ام را در همین رشته ادامه دادم.

وی ادامه داد: در رویدادهای مختلفی حضور داشتم اما شیرین ترین لحظه ورزشی ام به کسب مدال طلا بازی های پاراآسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا برمی گردد که همراه با رکورد شکنی بود و امیدوارم که بتوانم باز هم برای کشورم افتخار آفرینی کنم.

ملی پوش پارادوومیدانی افزود: بعد از کسب مدال های مختلف، دیدگاه اطرافیان ام نسبت به توانایی های افراد دارای معلولیت تغییر کرد و خوشبختانه توانستم ثابت کنم که معلولیت محدودیت ایجاد نمی کند و با ورزش می توان فرد موفقی برای جامعه بود.

مختاری عنوان کرد: مادر و همسرم مشوق من برای حضورم در ورزش بودند. متاسفانه زمانی که در پارالمپیک ۲۰۱۶ ریو حضور داشتم مادرم را از دست دادم و روحیه ام بهم ریخت و نتوانستم نتیجه ای که می خواستم را بدست آورم. اما تمام تلاشم را به کار می گیرم که در پارالمپیک ۲۰۲۰ بهترین عملکرد را داشته باشم.

وی اظهار داشت: خوشبختانه در این مدت که در ورزش حضور داشتم توانستم مدال جهان و آسیایی را کسب کنم و اکنون هدف و آرزوی ام کسب مدال پارالمپیک است که امیدوارم در ۲۰۲۰ توکیو محقق شود.

مختاری بیان کرد: در طول سال در مدارس استثنایی حاضر می شوم تا بتوانم بچه ها را با ورزش افراد دارای معلولیت آشنا کنم چرا که معتقدم آنها با حضور در ورزش انگیزه و هدف بیشتری پیدا می کنند و می توانند موفق باشند.

ملی پوش پارادوومیدانی در پایان گفت: امیدوارم تمام ورزشکاران پارالمپیکی کشورمان در رویدادهای مختلف موفق باشند و در پارالمپیک ۲۰۲۰ شاهد درخشیدن کاروان ورزشی ایران باشیم.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *